Brimselda dhe shoku

Ne shkolle kam hyre 7 vjece,prandaj ne vit te fundit ne gjimnaz kur te gjithe ishin tek te tetembedhjetat,une sapo i kisha mbushur 19 vjece.Bija shume ne sy pasi kam qene me te vertete shume e bukur por mbi te gjitha kisha fituar dhe nje cmim ne Miss-in e qytetit tim.Bukuria me te vertete te hap rruget e suksesit ne jete,kjo nga eksperienca ime pasi te kesh shkollen dhe njohuri nuk te pine uje askurrkund.Tani drejtoj nje sektor ne nje departament te rendesishem ne nje kompani te fuqishme ne treg.Edhe pse tani jam vetem 26 vjece, jam ne majen e suksesit ne karriere.Por le ti kthehemi
fillimit.Kur isha ne gjimnaz ne moshen e adoleshences,te gjithe veshtrimet e meshkujve fiksoheshin ne nje menyre epshendjellese tek une.Ndonjehere me vinte shume inat per veten qe isha aq terheqese,nuk do te doja kurresesi te bija ne sy mbi shoqet e mia.Qe ne moshen 14 vjecare isha formuar aq shume si femer sa po shpertheja si simbol sexy.Ndersa koha e gjimnazit kaq teper torturuese per mua.Trupi im i gjate dhe i bukur,me forma te mbushura me bente te krahasohesha eshe me nje supermodele te vertete.Brune me sy jeshile dhe floket me onde te shpeshta me jepnin tiparet e nje mesdhetareje ekzotike.Ndoshta kete bukuri na e jep dhe deti pasi vetem jam lindur e rritur ne nje qytet bregdetar?!!Nuk i jepja shume rendesi veshjes pasi tju them te drejten ne familje nuk e kishim te mire gjendjen ekonomike dhe nuk beja blerje te shpeshta.Por bukuria mbetet bukuri edhe po te jesh e mbuluar ne rrecka.I vija shume rendesi mesimeve dhe shkolles pasi ne ate kohe endrra ime ishte te studioja shkencat juridike.I beja dalje te gjitha propozimeve te shumta te meshkujve pasi isha dhe e vogel ne moshe.Ne moshen 17 vjecare u njoha me nje djale shume te mire por kurresesi nuk u marrosa pas dashurise se tij.Edhe pse shume vajza do ta enderronin nje mashkull te tille.Ishte 13 vjet me i madh se une,me nje trup te gjate e mjaft sportiv,brun,king me plot gojen.Por mbi te gjitha ishte i krimbur ne pasuri.Rridhte nga nje familje e mire dhe e pasur,djale i vetem.Ishte i marrosur mbas meje.Por une nuk ia varja.Me dilte ne mes te rruges dhe me ndalonte,me priste afer shkolles cdo dite kur shkoja ne mengjes dhe kur dilja.Nuk lodhej kurre nga mospranimet e mia.Shkurt,tregohesha indiferente karshi tij dhe pse perbrenda kishte filluar te me pelqente disi.Nuk linte me askend te me afrohej,madje ishte teper xheloz edhe per djemte e klases time.Askush nuk me afrohej.Me kishte pervetesuar si te tijen.Mbas shume perpjekjesh te tijat,pranova te dilja me te per nje kafe buze detit.Dridhesha nga emocionet dhe nga sikleti i turpit,aq sa dhe fjalet i nxirrja me gjysmezeri.Ai ishte teper i qete me mua,me bente biseda te pergjithesuara per te mos me vene ne siklet,dhe kjo me bente te ndihesha me e sigurte.Vetem se me trembte fakti perse nje mashkull i tille,me gjithe ate bukuri,pasuri,te shoqerohej me mua.Ai jetonte jashte shtetit diku ne Evropen veri-perendimore dhe rralle here e shihje ketu.Por per aq sa ishim bashke,ai kurre nuk u largua nga Shqiperia.Kurre nuk e pyeta se me cfare merresh atje,pasi me mjftoi ajo qe me tregoi se kishte nje jete te qete si te gjithe emigrantet e tjere.Pasuria ketu ishte frut i disa pronave familjare.U shoqeruam pothuajse per shume kohe dhe ai bente si cmendur pas meje.Te gjithe ishin xheloze per ne te dy.Ai kurre nuk me preku pa deshiren time,apo te me kerkonte sex.Fiksimi i tij ishte te me thithte vetem buzet e mija mishtore aq sa me linte shenja te skuqurash mbi buze.Me vinte shume zor sepse ato mbeteshin per nje kohe te gjate tek une.E bente kete ndoshta per tu dukur si prone e tija.Me bente shume dhurata por une kurre nuk i pranoja.Dashuria jone ishte shume e bukur,puthje,ledhatime,sheti tje te gjata ne bregdet.ishte shume i embel me mua,por machoman ne shoqerine tij.Me respektonte jashte mase.Fillova ta dashuroja dhe une marrezisht aq sa mu be fiksim ne cdo moment qe isha pa te.E shihja cdo nate ne enderr,shkarravisja emrin e tij kudo neper libra e fletore,por kjo ishte brenda meje,kurresesi nuk e shfaqja hapur lidhjen me te ne ambjente publike.
Nje dite te vranet maji me shi,po kthehesha nga shkolla dhe po ecja me nxitim pasi nuk kisha cader e nuk doja te prisja ndokund pasi sdoja te behesha edhe vone per ne shtepi.Ecja si e hutuar cepave te pallateve per tu strukur sadopak ne strehat e dyqaneve karshi rruges.Isha lagur shume saqe kemisha e bardhe e uniformes se shkolles me ishte ngjitur pas mishit.Linjat e mia perfekte nxirrnin ne pah gjoksin e bukur e te forte dhe fund shpinen e lemuar e te rregullt.Recipetat ne ngjyre te zeza ekspozonin ate qe cdo mashkull do te donte ta perkedhelte ne ato momente.Kur papritmas ne krahune tim degjova dike tek therriste nga dritarja e hapur e nje makineje.U ktheva rrufeshem dhe pash ate,te dashurin tim qe po me ftonte.Hipa rrufeshem qe te mos lagesha me tej.
-Ku do te shkojme?-me pyeti si ngurueshem.-Ne shtepi,po me presin,-iu pergjigja menjehere.Me duar fillova te ferkoja floket duke i thare sadopak tek radiatori i makines.Ndjeva doren e tij te ngrohte tek qafa e kerrysur qe po me perkedhelte lehtaz.
-Po sikur te bejme nje shitje tani?-vijoi ne qetesi me nje ton paksa eksitues,dhe me bisht te syrit kapa nje sekuence ku ai po ferkonte te tijin.Edhe mua filloi te me levizte dicka ne gjoks,qe po me torturonte per pak sekonda,por e mblodha veten duke e mohuar me nje levizje te kokes.-Te lutem,mos ma prish sot,kam shume deshire te qendroj pak me ty-dhe me terhoqi pas vetes duke me puthur lehte ne faqe.Nuk po i beja dot balle provokimeve te tij, keshtu qe nje mendje po me thoshte te qendroja me te.
– Me jep pak telefonin tend sa te lajmeroj pak ata te shtepise qe do te vonohem edhe pak se mos behen merak.Ne ate kohe nuk kishte nr celulare vetem per biznese.Celularti atehere ishte luks.
Pasi mora miratimin e mamit,isha me e lire.
-Ku do te shkojme tani?-e pyeta duke ngritur vetullen me nje gjest ironie.Ai vuri buzen ne gaz dhe i dha me shume gaz makines.Hera e pare qe e lashe doren e tij ne mes kofsheve te mia te me perkedhelte.As vete nuk e kuptova por qe po me pelqente kjo gje.Syte po me erresoheshin nga kenaqesia.Ai here e ngjiste doren lart tek gjoksi im,dhe me majen e gishtave me ledhatonte kokrrat e gjoksit,kjo gje po me conte ne qiellin e shtate, e here e zbriste duke vijezuar me gisht mes gjoksit dhe kerthizes duke me zberthyer ngadale cdo kopse te kemishes se qullur nga shiu.E lejoja per cdo veprim qe bente…
Pas nje rruge disi te gjate me makine ndaluanm diku nga fundi i nje plazhi paksa te harruar me pisha te dendura.Nje panorame perfekte na priste perjashte,pasi dhe shiu skishte shume qe kishte pushuar dhe dielli i mesdites digjte sapo gjente nje te care mes reve te zeza qe shtynin njera tjetren me nxitim.Dolem nga makina dhe beme perpara bregut te detit,ku shkelnim mbi reren e lagesht.Une lodroja perkrah tij pa e shkeputur doren nga grushti i tij i mbledhur qe me mbante mberthyer.Ecnim perpara pyllit te dendur sikur do te donim te eksploronim ne brendesi te tij.Per nje cast ai me ngriti ne krahet e tij te fuqishme dhe me mbajti pezull duke me puthur me gjuhen e tij te zjarrte qe e fuste duke depertuar ne buzet e mia mishtore.Po me thithte sikurre me pare.U mundova edhe une tja ktheja po me aq zjarr,por nuk kisha shume eksperience.I mbeshtolla kembet e mia te gjata rreth belit te tij muskuloz dhe fundi im i shkurter me nxorri ne pah bythet e mia te rrumbullakta dhe breckat e mia te pambukta qe nuk po luanin dot me funksionin e tyre te te mbuluarit.Ai vazhdonte duke ecur e duke me puthur parreshtur.Nga tutat e tija ndjeja dicka te ngritur e te forte qe me cikte poshte meje.PO ndjeja te dridhura akoma me te forta te me ngulconin ne kraharor.Po eksitohesha.Ai po me puthte tek qafa e njekohesisht me fuste gjuhene lagesht ne gjoksin tim.Ashtu duke u puthur u futem ne rreshtin e pare te pishave ku u krijua nje gjysme erresire romantike.Me uli lehtaz ne reren e lagur dhe te dy u shtrime duke u ferkuar me trupat tane.Ai me futi duart poshte fundit dhe me butersi po me hiqte mbathjet.Nuk bera aspak rezistence,perkundrazi mora inisiativen edhe une duke i hequr tutat sportive.Preka po ashtu penisin e tij te ngritur qe sa spo shperthente mbathjet e tij.Ishte shume i fortesuar dhe i madh dhe i drejte…
Me zberheu kemishen dhe sytjenat dhe me nje te lepir me solli ne qejf….

Incoming search terms:

Comments on “Brimselda dhe shoku”

bushi cami said:

o zogu ke bo nje tregim ma vari karin ketu

cimi said:

ku esht vazhdimi?? pse e paske lon me kaq?? baaaa shum dobet shum dobet. harxhim kohe me lexu gjith kte….

Leave a Reply