E qiva shoqen e motres sime

E qiva shoqen e motres sime

 

kish pas me ardhe shoqja e motres teme me fjet sot te shpia jeme nejse une sekum dit …..shkova  ne shpi  ora 23.40 se kum dit qe ajo eshte aty hina ne kuzhin hangra diqka edhe po shkoj ne dhom teme edhe pe sho ata ne net kishte hi PC ,edhe une kur e pash u habita edhe um foli tha hajde kallxom pse nuk bajka msn (une ata e kum pas njoft ma heret,ama sna ka ra pu pa shuum) une i thash  zdi bree spo ban se ka virusa ne kompjuter i thash a po ma leshon veq 2 minuta se kam pak pun edhe hin ti ok edhe ajo u qu u ula une ….une dojsha me shti ne tripa po puna ishte qe smujsha se ajo u sjellke mir me mu nejse hina i kryta ato pun qka pata mi kry edhe i thash ulu nese do se skam pun tash edhe jao u ul , un eprita ajo mum than ika po shkoj me fjet ajo u ul ,nejse i fryna faqet permas asaj edhe u ula ne tavolinen tjeter kishe po lexoj a ment ikisha qysh me ja ngjit, ajo e pa qe sun jam tu bo rahat ma bona nese do flej ti  mos ta nin per mu une i thash po kisha fjelt po spo me merr gjumi ajo tha aha po hajde rri me mu qetu praa u une edhe une ngat asaj aje shfetojke sene Continue reading…

Incoming search terms:

Si e qiva polaken grun e Shefit ne Piceri(ngjarje vertet ne gjermani)

Isha disa muj ne at Piceri dhe punoja edhe en kuzhin por kur kishte shum porosi edhe dergoja ushime neper shtepi ku porositeshin.Shefi ishte Rumun dhe gruan e kishte polake kishin nje djal te vogel qe shume e doja ishte i bukur dhe shpesh i thoja Shefices se ty te ka ga nga bukuria ajo vetem qeshte ,nje nat pasi pate pun shum u desht qe te dal te dergoj ushqime se shum porosi u ben dhe u vonojshin shum shoferat tjer dhe fillova te voziti kur un u ktheva  kah ora 21:30 ajo pi thot burrit un duhet me shku ne shpi me qu djalin se gjumi pe merr dhe aj i tha qe nuk mundet se ka pun shum ajo ja ktheu dhe i tha po T…. mundet mem qu edhe kthehet, pasi isha un aty  aj um tha qoje ma shpejt edhe hajde se kem porosi shum un dola te vetura ajo erdh me djal dhe hyri ne vetur rruges as 300 metra nuk kemi shku u ndala ne semafor me prit dhe ajo me shiqoj dhe me tha tu kesh ne dy duhet me pas diqka mes vete un mbeta si i shtangun besoni nuk dita si me reagu mendova se osht provokim apo qka po mendon kjo me at duhet me pas diqka kur e disha qe ajo esht Shefica ime dhe gruja e shefit ,e pyta nje edhe nje her se qka mendon qe ne te kem mes vete dhe ajo prap tu kesh ma ktheu ke diqka qe me terhjek tan kohen qysh kur je ardh me punu te na dhe ja ktheva kisha pas deshir me dit se qka se nuk je e para qe me thua kshtu prap keshi me at buzqeshjen e saj qe ma qoj karin meni her .Rruges per ne shpi ajo um kallxoj qe javen tjeter burri i shkon ne Rumani dhe osht vet e djalin e qon te nana i thash ok shihemi dhe kur e qova ne shpi e shtini djalin dhe me tha hajde kqyre dhomen e djalit hyna mbrenda dhe e pash ishte dhom e mir por e mira e saj ishte se kur u ktheva me dal jasht ajo ishte para meje dhe mu afru te me puth u puthem me ni epsh te madh qe kurr njeher se kam perjetuar ja shtina doren posht dhe ajo nuk kishte pas brek vesh  pos fustanit te shkurt i thash nuk ki hiq tha ,jo veres nuk veshi kurr asaj ju kishte lag pidhi i saj dhe un deshta ta qij ayt por ajo tha jo sot ik ne pun se ka shum pun dhe dyshon burri duhet te pritesh edhe nje jav,u nisa per ne piceri po kari im ishte qu nuk disha qysh me ul se u vrejsha e qela dritaren e vetures me hi fllad por kot u ktheva dhe fillova me punu me nje ndjen te keqe se aj ishte edhe Shef por kuptoheshimi shum mir mes vete ,kur e dijsha qe un me grun e tij po filloj diqka qe ati nuk i pelqen.Shkojsha qdo dit por ajo kur ishte aj ne przenc as qe jepke ndonje shenj  bile sikur mos ta njihja ndryshe dhe shkoj ajo jav dhe burri i shkoj per Rumani naten epar qe shkoj aj ajo me tha para se me shku ne pun me thirri ne telefon dhe tha ti sonte rri deri ne fund ne pun pasi qe u ndrrojshim me ren me shku ma heret ne shpi me shok  dhe i thash ok se dot rri.U kry ajo dit qe per mu qdo minut mu duke e gjat sa nje or,kur e kryjta punen ajo tha e tash du qe te vish tek un du qe te ndjen dhe te me ndjesh se kam nevoj se burri kurr nuk me knaq veq me qin por pa ndjenja muj me bo listen qka me ble ushime edhe si te kryn nje her mo nuk mundet, u puthem dhe i thash do ta kesh nje nat te mir dolem nga piceria dhe ajo u nis perpara un mbrapa me vetur dhe ne hymje te rruges e lam qe me lan veturen un ma larg e ajo mem marr me veturen e saj qe mos me pa kojshija vetur te huaj para deres dhe hypa me te dhe shkun ne shpi te saj hym mbrenda dhe sa hym ajo ishte ekallt e hjekur per kar filloj te me puth me gjuh te me lpij dhe ja nis te mi hjek gjinset kur e pa karin tim qe ishte qu si nje vullkan perpjet ja nisi me marr ne goj me lpi e shtike krejt ne fyt deri ju kuqshin syt se nxirrke kur e shtike fell ne fyt ajo me knaqte shum ja kapsha flokt dhe ja majsha mbrenda karin tim qe vetem qka nuk explodojke dhe pasi ma murr si mir ne goj sun u durova dhe e qova ne kam dhe ja nis me desh e ksihte nje trup edhe pse i kishte 40 vite por trupin e kishte si nje 18 vjeqare por ushtronte ne nje fitnes ja nisa me ja shti majet e cicav ne goj vetem nga pak sa per ta ngaxmu dhe duke ja puthur ter trupin te posht  putha edhe Continue reading…

Incoming search terms:

Duruntina ne treshe me Ismetin Tregime Erotike


Doruntina dhe i dashuri i saj ishin qift i mire . Ata pershtateishin ne cdo gje . Duheshin , ledhatoheshin dhe kishin respekt te vecante per njeri tjetrin gjithnje deri ne nje dite kur Dorentina nuk erdhi ne shtepi me heret se zakonisht . Hyri qete , duke menduar se Ismeti edhe me tutje po fle .
Sapo iu afrua deres se dhomes se fjetjes , asaji iu duk se po degjonte dicka . Ia afroi veshin deres dhe degjio ofshama te thella te perziera mashkullore dhe femerore . Nerper vrime e ngushte ajo e hodhi shikimin , edhe me tutje e pregaditur ne ate qe po e priste ,. Ne shtratin e tyre asaj i rane ne sy trupat e lakuriqur . Floket bionde te nje gruaje te afer te dyzetave ishin mbeshtjelle me gishterinjte e Ismetit te saj . Dorentina nuk dinte se si te reagonte . E gjithe kjo ishte teper e pa pritur per te .Neper koke i kalonin qindra ide , por pernjehere te gjitha ato zhdukeshin .
Dashnori i saj conte dashuri me nje fare grua , e ajo qendronte prane deres dhe i veshtronte . Ismeti me sy te mbyllur puthte cicat e fryera te saja , nga e cila gje ajo klithte zeshem . Duart e tij u leshuan ne trekendeshin e saj . Sapo e filluan lojen … Ata ishin ne trans kur Doruntina i leshoj dy gishterinjte ndermjet kembeve te veta . E paramendonte veten ne shtart ne vend te biondines . Gjuha e Ismetit e lepinte pa nderprere pidhin e saj leshatak . Ajo e dredhonte trupin sikur peshku ne zalle … Ne momentin kur gruaja u vendoj ne karine e Ismetit , Doruntina i futi gishtat ne pillin e saj i cili kahere ishte i qullur . U mundua qe ti percillte levizjet e biondes ne dashnorin e saj . Continue reading…

Incoming search terms:

Hera e pare në SHQIPERI

Shpesh dëgjoja rëfime të ndrishme, për Shqiprin dhe asnjëher nuk mund të merja guximin të vizitoja nga frika se dot ureja mëmëdheun…ne të Shkupit rritemi me thënjen se atdhe jon është Shqipria…..Por pas plot 24 vitesh pra i kam 24 vite vendosa të shkoja  për pushime në Vlor………Ashtu dhe ndodhi vendosëm unë dhe një miku im me shku në pushime në Vlor..por mikut tim i kishte skaduar afati ( i pa përgjegjshëm)..po ska lidhje unë vazhdova rugën ndërsa ai u ndal te dajat e tij në Strug..arrita në Vlor u vendosa në një Apartman shum afër plazhit…për Shqiprin ishin gjitha thash e thëne ajo ishte ashti si ishte por jo edhe aq zij…ok ska lidhje..U vendosa në katin e pes..dhe mbi mua ishte vetëm çatia e ndërtesës nga mund të shihje gjith plazhin..Ok dita e par dola në market dhe mora më par 20  BIRRA TIRANA, dhe ca gjëra tjera ..dhe rash me pushu..dola në plazh..në mbrëmje dola në balkon ku më shoqronin Bira dhe një muzik e leht….kështu kalun 3 dit dhe mua sikur mu bë bajat….dhe filloja të mednoja me ik në Strug..Por ditën e Continue reading…

Eksperience mahnitese

une punoj ne nje ndermarrje private biznesi ne nje dite te zakonshme pune ne zyren time erdhi nje femer shume e vecante ne pamje te pare.Pasi u prezantuam ajo me tha se jam revizorja e ndermarjes.Ishte teper terheqese.Nuk e kuptova as vet por u ul prane meje dhe pasi biseduam per disa minuta pothuajse nje ore ajo fillonte te me pyeste ne lidhje me eksperiencat e mia me femrat.Une ju pergjgja shkurtimisht por ajo vazhdoi te me pyste ne thellesi te muhabetit.Folem pa reshtur kur ne nje moment ajo me hodhi doren tek k***im i cili ishte eksituar fort dhe me tha mund te me tregosh dhe te me japesh dhe mua nje eksperience te tille.Sapo zbertheu pantollonat e mia nxori perjashta k*** tim qe ne te vertete eshte shume i madh jashte permasave te zakonshme i stermadh,u habit e pa njehere mire dhe me thaa jo eshte e pamundur qe te kesh gjithe kete k*** te lutem me tha mund ta shtrengoj fort ne dore. Continue reading…

Incoming search terms:

Dhimbje dhe kenaqesi Tregime Erotike

Me syte e lodhur nga pagjumesia shihte goten me aperitiv Negroni. Gota ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjeter aperitiv i cili ose do t’ja freskonte me teper kujtimin e larget qe i kishte pushtuar mendjen, ose do ta bente te harronte gjithçka, ndofta pergjithmone!

Skena nuk ndryshonte shume nga kujtimi i tij i larget. Ndryshonin vetem forma e gotave, ngjyrat dhe shija e pijeve.

Dikur gota ishte me madheshtore me birrè bavareze ndersa kesaj here gota qe me e vogel me aperitivin Negroni, ngjyra e te cilit i shkonte shume per shtat asaj nate te shtune. Continue reading…

Incoming search terms:

Komshiu im i uritur per seks

Unë jam një grua 35 vjeqare e martuar që 6 vite. 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndersa që 4 vite jetojmë vetëm me burrin në banesën e re. Sipër neve jetonin disa student e punëtor me qera të cilët ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinës. Njëri nga ata qysh ditën e parë kur u takuam ne ashensor mi nguli sytë duke ma skanuar tërë trupin nga koka deri te kembët dhe duke lepirë buzët e veta, dhe kjo ndodhte cdo herë që më takone. Me këto gjëste ma beri me dije që po e qmendëte trupi im I formësuar mire pasi qe ateher kisha 2 vite martesë dhe ende nuk kisha lindur femijen. Edhe pse nganjeherë me ikte mendja dhe e paramendoja kojshiun tim 28 vjeqar mbi trupin tim duke me shqyer te tëren por unë e injoroja sepse isha rehat me burrin tim si ne shtrat ashtu edhe marrdheniet tjera me nje fjale deri ateher kishim një jetë të lumtur bashkëshortore. Por një ditë ndodhi ajo që nuk e prisja kurrë nga burri im… Ai eshte biznismen dhe ka nje firme private, si menagjer I firmës ai normal që ka kontakte me njerëz te ndryshëm per pune biznesi dhe njëra forme e kontaktit që ai e praktikon është me internet, saktesishtë me “Skype”.

Continue reading…

Incoming search terms:

Andi komshiu im

Kjo qe po e shkruaj eshte ngjarje e vertet dhe me ndodhi me komshiun tim Andin. Jam nje studente brucoshe, kam nevoj te perparoj nga lamia e matematikes. Drejtimi eshte i atille qe duhen njohuri me te avancuara ne matematike, qe me vone te kem me lehte ne provimet tjera. Nuk kisha deshir te shkoj ne kurs te matematikes, vendosa qe vete te mirem. NJe mbremje erdhen komshinjet me ndejt dhe djali i tyre Andi eshte kogja i zoti ne matematike dhe ata me ofruan sa here qe kam pengesa Andi do me ndihmonte. Dhe nje dite duke ushtruar disa funksione thjesht u bllokova, thirra Andin … Ai me eja te une edhe jam me nje program kompjuterik duke u marrur dhe ti spjegoj. Continue reading…

Incoming search terms:

Brimselda dhe shoku

Ne shkolle kam hyre 7 vjece,prandaj ne vit te fundit ne gjimnaz kur te gjithe ishin tek te tetembedhjetat,une sapo i kisha mbushur 19 vjece.Bija shume ne sy pasi kam qene me te vertete shume e bukur por mbi te gjitha kisha fituar dhe nje cmim ne Miss-in e qytetit tim.Bukuria me te vertete te hap rruget e suksesit ne jete,kjo nga eksperienca ime pasi te kesh shkollen dhe njohuri nuk te pine uje askurrkund.Tani drejtoj nje sektor ne nje departament te rendesishem ne nje kompani te fuqishme ne treg.Edhe pse tani jam vetem 26 vjece, jam ne majen e suksesit ne karriere.Por le ti kthehemi
fillimit.Kur isha ne gjimnaz ne moshen e adoleshences,te gjithe veshtrimet e meshkujve fiksoheshin ne nje menyre epshendjellese tek une.Ndonjehere me vinte shume inat per veten qe isha aq terheqese,nuk do te doja kurresesi te bija ne sy mbi shoqet e mia.Qe ne moshen 14 vjecare isha formuar aq shume si femer sa po shpertheja si simbol sexy.Ndersa koha e gjimnazit kaq teper torturuese per mua.Trupi im i gjate dhe i bukur,me forma te mbushura me bente te krahasohesha eshe me nje supermodele te vertete.Brune me sy jeshile dhe floket me onde te shpeshta me jepnin tiparet e nje mesdhetareje ekzotike.Ndoshta kete bukuri na e jep dhe deti pasi vetem jam lindur e rritur ne nje qytet bregdetar?!!Nuk i jepja shume rendesi veshjes pasi tju them te drejten ne familje nuk e kishim te mire gjendjen ekonomike dhe nuk beja blerje te shpeshta.Por bukuria mbetet bukuri edhe po te jesh e mbuluar ne rrecka.I vija shume rendesi mesimeve dhe shkolles pasi ne ate kohe endrra ime ishte te studioja shkencat juridike.I beja dalje te gjitha propozimeve te shumta te meshkujve pasi isha dhe e vogel ne moshe.Ne moshen 17 vjecare u njoha me nje djale shume te mire por kurresesi nuk u marrosa pas dashurise se tij.Edhe pse shume vajza do ta enderronin nje mashkull te tille.Ishte 13 vjet me i madh se une,me nje trup te gjate e mjaft sportiv,brun,king me plot gojen.Por mbi te gjitha ishte i krimbur ne pasuri.Rridhte nga nje familje e mire dhe e pasur,djale i vetem.Ishte i marrosur mbas meje.Por une nuk ia varja.Me dilte ne mes te rruges dhe me ndalonte,me priste afer shkolles cdo dite kur shkoja ne mengjes dhe kur dilja.Nuk lodhej kurre nga mospranimet e mia.Shkurt,tregohesha indiferente karshi tij dhe pse perbrenda kishte filluar te me pelqente disi.Nuk linte me askend te me afrohej,madje ishte teper xheloz edhe per djemte e klases time.Askush nuk me afrohej.Me kishte pervetesuar si te tijen.Mbas shume perpjekjesh te tijat,pranova te dilja me te per nje kafe buze detit.Dridhesha nga emocionet dhe nga sikleti i turpit,aq sa dhe fjalet i nxirrja me gjysmezeri.Ai ishte teper i qete me mua,me bente biseda te pergjithesuara per te mos me vene ne siklet,dhe kjo me bente te ndihesha me e sigurte.Vetem se me trembte fakti perse nje mashkull i tille,me gjithe ate bukuri,pasuri,te shoqerohej me mua.Ai jetonte jashte shtetit diku ne Evropen veri-perendimore dhe rralle here e shihje ketu.Por per aq sa ishim bashke,ai kurre nuk u largua nga Shqiperia.Kurre nuk e pyeta se me cfare merresh atje,pasi me mjftoi ajo qe me tregoi se kishte nje jete te qete si te gjithe emigrantet e tjere.Pasuria ketu ishte frut i disa pronave familjare.U shoqeruam pothuajse per shume kohe dhe ai bente si cmendur pas meje.Te gjithe ishin xheloze per ne te dy.Ai kurre nuk me preku pa deshiren time,apo te me kerkonte sex.Fiksimi i tij ishte te me thithte vetem buzet e mija mishtore aq sa me linte shenja te skuqurash mbi buze.Me vinte shume zor sepse ato mbeteshin per nje kohe te gjate tek une.E bente kete ndoshta per tu dukur si prone e tija.Me bente shume dhurata por une kurre nuk i pranoja.Dashuria jone ishte shume e bukur,puthje,ledhatime,sheti tje te gjata ne bregdet.ishte shume i embel me mua,por machoman ne shoqerine tij.Me respektonte jashte mase.Fillova ta dashuroja dhe une marrezisht aq sa mu be fiksim ne cdo moment qe isha pa te.E shihja cdo nate ne enderr,shkarravisja emrin e tij kudo neper libra e fletore,por kjo ishte brenda meje,kurresesi nuk e shfaqja hapur lidhjen me te ne ambjente publike.
Nje dite te vranet maji me shi,po kthehesha nga shkolla dhe po ecja me nxitim pasi nuk kisha cader e nuk doja te prisja ndokund pasi sdoja te behesha edhe vone per ne shtepi.Ecja si e hutuar cepave te pallateve per tu strukur sadopak ne strehat e dyqaneve karshi rruges.Isha lagur shume saqe kemisha e bardhe e uniformes se shkolles me ishte ngjitur pas mishit.Linjat e mia perfekte nxirrnin ne pah gjoksin e bukur e te forte dhe fund shpinen e lemuar e te rregullt.Recipetat ne ngjyre te zeza ekspozonin ate qe cdo mashkull do te donte ta perkedhelte ne ato momente.Kur papritmas ne krahune tim degjova dike tek therriste nga dritarja e hapur e nje makineje.U ktheva rrufeshem dhe pash ate,te dashurin tim qe po me ftonte.Hipa rrufeshem qe te mos lagesha me tej.
-Ku do te shkojme?-me pyeti si ngurueshem.-Ne shtepi,po me presin,-iu pergjigja menjehere.Me duar fillova te ferkoja floket duke i thare sadopak tek radiatori i makines.Ndjeva doren e tij te ngrohte tek qafa e kerrysur qe po me perkedhelte lehtaz.
-Po sikur te bejme nje shitje tani?-vijoi ne qetesi me nje ton paksa eksitues,dhe me bisht te syrit kapa nje sekuence ku ai po ferkonte te tijin.Edhe mua filloi te me levizte dicka ne gjoks,qe po me torturonte per pak sekonda,por e mblodha veten duke e mohuar me nje levizje te kokes.-Te lutem,mos ma prish sot,kam shume deshire te qendroj pak me ty-dhe me terhoqi pas vetes duke me puthur lehte ne faqe.Nuk po i beja dot balle provokimeve te tij, keshtu qe nje mendje po me thoshte te qendroja me te.
– Me jep pak telefonin tend sa te lajmeroj pak ata te shtepise qe do te vonohem edhe pak se mos behen merak.Ne ate kohe nuk kishte nr celulare vetem per biznese.Celularti atehere ishte luks.
Pasi mora miratimin e mamit,isha me e lire.
-Ku do te shkojme tani?-e pyeta duke ngritur vetullen me nje gjest ironie.Ai vuri buzen ne gaz dhe i dha me shume gaz makines.Hera e pare qe e lashe doren e tij ne mes kofsheve te mia te me perkedhelte.As vete nuk e kuptova por qe po me pelqente kjo gje.Syte po me erresoheshin nga kenaqesia.Ai here e ngjiste doren lart tek gjoksi im,dhe me majen e gishtave me ledhatonte kokrrat e gjoksit,kjo gje po me conte ne qiellin e shtate, e here e zbriste duke vijezuar me gisht mes gjoksit dhe kerthizes duke me zberthyer ngadale cdo kopse te kemishes se qullur nga shiu.E lejoja per cdo veprim qe bente…
Pas nje rruge disi te gjate me makine ndaluanm diku nga fundi i nje plazhi paksa te harruar me pisha te dendura.Nje panorame perfekte na priste perjashte,pasi dhe shiu skishte shume qe kishte pushuar dhe dielli i mesdites digjte sapo gjente nje te care mes reve te zeza qe shtynin njera tjetren me nxitim.Dolem nga makina dhe beme perpara bregut te detit,ku shkelnim mbi reren e lagesht.Une lodroja perkrah tij pa e shkeputur doren nga grushti i tij i mbledhur qe me mbante mberthyer.Ecnim perpara pyllit te dendur sikur do te donim te eksploronim ne brendesi te tij.Per nje cast ai me ngriti ne krahet e tij te fuqishme dhe me mbajti pezull duke me puthur me gjuhen e tij te zjarrte qe e fuste duke depertuar ne buzet e mia mishtore.Po me thithte sikurre me pare.U mundova edhe une tja ktheja po me aq zjarr,por nuk kisha shume eksperience.I mbeshtolla kembet e mia te gjata rreth belit te tij muskuloz dhe fundi im i shkurter me nxorri ne pah bythet e mia te rrumbullakta dhe breckat e mia te pambukta qe nuk po luanin dot me funksionin e tyre te te mbuluarit.Ai vazhdonte duke ecur e duke me puthur parreshtur.Nga tutat e tija ndjeja dicka te ngritur e te forte qe me cikte poshte meje.PO ndjeja te dridhura akoma me te forta te me ngulconin ne kraharor.Po eksitohesha.Ai po me puthte tek qafa e njekohesisht me fuste gjuhene lagesht ne gjoksin tim.Ashtu duke u puthur u futem ne rreshtin e pare te pishave ku u krijua nje gjysme erresire romantike.Me uli lehtaz ne reren e lagur dhe te dy u shtrime duke u ferkuar me trupat tane.Ai me futi duart poshte fundit dhe me butersi po me hiqte mbathjet.Nuk bera aspak rezistence,perkundrazi mora inisiativen edhe une duke i hequr tutat sportive.Preka po ashtu penisin e tij te ngritur qe sa spo shperthente mbathjet e tij.Ishte shume i fortesuar dhe i madh dhe i drejte…
Me zberheu kemishen dhe sytjenat dhe me nje te lepir me solli ne qejf….

Incoming search terms:

Berta dhe profesori i matematikes

berta
[email protected]

Kam qene 18 vjeqare. Une merrja disa ore private te nje profesor shum sexi i matematikes. Njihet si shume rigoroz dhe e pamundur qe tja marresh mendt. Une gjithnje e kam dashur trupin e tij muskuloz. Ate dite isha veshur me nje fustan shume te shkurter dhe shkova jo qe te mesoja limitin e funksionit, por te qihesha me te. S’kisha shume dyshime se do ta merrja mendt, sepse skenarin e kisha bere me kujdes. Halla ime eshte e semure nga epilepsia dhe e di se si ben njeriu qe sulmohet nga epilepsia. Qysh ne fillim te lexionit une u bera kinse me ra te fiket. Ja bera me dije profesorit se s’ndihesha mire, e ai filloi te behej merak se mos me ndodhte gje. Me shtriu ne toke e mundohej te me sillte ne vete. Me lagu fytyren me uje, por ndjeva se ai kishte deshire te me prekte edhe cicat, te cilat tanime dukeshin qarte, sepse me kohe s’i kisha mberthyer mire. Ai me ledhatonte vazhdimisht dhe befas une “erdha ne vete” dhe i kerceva ne perqafim profesorit qe me shpetoi. E puthja me afsh dhe kaperceva kufijte e falenderimit. Ne nje moment mu duk sikur ndergjegja e tij deshi te me tradhetonte dhe e mora hapin e fundit: e putha ne buze. Profesori filloi te arsyetohej se ishte njeri serioz dhe i martuar, por s’mundi ti shpetonte kthetrave te mia dhe tanime dora ime ishte duke kerkuar qe ta gjente rrugen deri te kari i tij i madh qe tashme ishte bere i forte.. per befasine time nuk beri shume rezistence dhe kari i tij shpejt u gjend ne gojen time. Mundohesha ta perbij te terin. Aq shume ja thitha karin saqe shume shpejt u derdh ne gojen time. E perpiva te teren, sikur te ishte diqka e cmuar, qe nuk duhej te shkonte kot. Profesori si duket u escitua per se tepermi dhe u gjendem ne nje pozite 69, ku ai ishte ne shpine, ghuha e tij e ashper filloi ta thithte pidhin tim te ber qull dhe shume shpejt kari i tij e mori formen e tij te perparshme. Hezitonte te ma fuste ne pidh, duke menduar se mos jam virgjine. I thash te ma fuste se tashme pidhi im e kishte kryer premieren 5 muaj me pare… Profesori ishte nje dashnor shume i mire, mu ashtu si e kisha enderruar. Kane kaluar meteper se nje vjet e une provimin e matematikes ende nuk e kam perfunduar, por oret i kam vazhduar parreshtur, duke i shfrytezuar per qierje me profesorin tim te dashur. Te dashurit tim cdohere ia tregoj detyrat qe gjoja i ushtroj me profesorin, ngase ai shpesh shpreh habine se si me gjthe keto ore te mbajtura nuk mund ta kryej provimin. Ai vazhdon te mi paguaj oret e matematikes, qe une i shfrytezoj per sex me profesorin… Mos me quani tradhetare, ju lutem, ngase shume kam nevoje per karin e madh te profesorit, edhepse shpesh mendoj qe te mos e perseris per hir te te dashurit tim qe me don shume dhe e dua, por jam e gatshme per ta lene per karin e madh te profesorit…

Incoming search terms:

Vera ne Plazhin Nudistik

Vera ne Plazhin Nudistik

Kahere une dhe bashkeshortja ime udhetojme per ne bregdet dhe ate banojme vazhdimisht ne te njejtin vend (shtepi private). Per cdo vjet disa dite i rezervonim per t’i kaluar ne plazhin nudistik. Plazhi ishte perplot nudiste te cilet shetiteshin lirisht duke mos u turperuar nga trupat e tyre te lakuriquar. Shkuam ate dite ne plazhin nudisitik me qellim qe ate dite ta kalonim duke u kenaqur ne diell dhe duke bere dashuri ne natyre, ne pike te dites, duke shikuar se si rreth nesh te njejten gje e bejne edhe pjesmarresit tjere te nudizmit. Se pari u lame dhe u shtrime njeri prane tjetrit. Kishm dale heret dhe ate ne nje vend te vecante, keshtu qe ishm te vetem ne plazh. Nuk mundem shume te permbaheshim. Fillova ta ledhatoja Zanen. Ajo u leshua duke i perjetuar kenaqesite maksimale derisa ia puthja cicat, stomakun per te kaluar me ne fund ne pidhin e saj te lengshem. Me pelqen ta lepij pidhin. Ia leiva me kenaqesi, ngadale, gjate dhe ne detaje. Ajo u derdh njehere e pastaj e mori ne goje karin tim te ngritur dhe ashtu filloi ta perpunonte. Perjetoja kenaqei ne buzet e saja, ne diell, ne det, ne liri. Kaluam ne poziten 69 dhe per nje kohe te gjate perjetuam kenaqei duke e ekscituar njeri-tjetrin me gjuhet e nxehta. Kur me nuk mundem te permbaheshim ashtu, ajo u ul ne karin tim te lagesht dhe duke u perdredhur ne menyre epsharake, qe te dyve na solli shume shpejt deri te orgazmi. Te ekscituar nga ajo loje e dashurise, nuk e kishim verejtur se nja dhjete metra me larg po zhveshej djaloshi rreth te njezetepestave, i gjate, me floke te zeza dhe me trup te bukur te muskuluar. Ishte dukshem i ekscituar me ate qe e kishte pare. Une dhe Zana vetem u shikuam, qeshem dhe u shtrime me kembe te kthyera kah uji, duke e ndezur nga nje cigare.
Edhe ai ishte nudist. Hyri ne uje dhe notoi pak me lar. E veshtronim dhe fantazonim dicka ne fshehtesi. Duke u kthyer, ai notoi ne drejtimin tone. E verejtem se shpesh na shikonte. Deshiruam qe pak ta trimeronim. U shtrime ne shpine dhe u shtirem kinse po koteshim, duke deshiruar qe te na afrohej. Notoi deri te ceketina prane nesh, gjithnje e me shume duke e hedhur shikimin kah ne. Zana i lakoi kembet te gjunjhet dhe i hapi, duke ofruar pamje te mrekullueshme ne pidhin e saj. Ajo e lejoi qe ai te perjetonte kenaqesi nga ajo pamje, duke u kenaqur edhe vet. Ne flisnim qete. jemi mjaft te lire ne seks dhe ishim te kenaqur me zhvillimin e situates.
Djaloshi nuk e largonte shikimin nga pidhi i Zanes, duke menduar se ne po koteshim, ndersa ne tashme kishim vendosur qe te argetoheshm pak edhe me te, sepse qe sa kohe fantazojme rreth kesaj, rreth seksit ne treshe. Deshironim qe ta shfrytezonim rastin pasi qe e verejtem se ai ishte i nexehte pas Zanes. Edhe asaj ai i pelqeu. E menduam planin se si ta benim tere aktin, ne menyre qe te mos e shqetesonim djaloshin.
Pas nja pesembedhjete minutash kenaqesjeje ne shikimin e pidhit te Zanes, djaloshi doli nga uji dhe u ul ne peshqirin e vet, duke shikuar si me faj kah ne. Une u shtriva ne bark, njeren dore e vendosa nen kohe dhe u shtira kinse po flija, ndersa Zana e mori nje liber kinse po lexonte Qendruam ashtu te shtrie edhe pak dhe pastaj vendosem qe te niseshim ne “aksion”. Une mbeta qe te “flija”, ndersa Zana i mori cigaret pa shkrepese dhe u nis kah djaloshi, me arsyetimin se i kishte humbur shkrepesja. Une me bisht te syrit cdo gje e percillja.
U afrua deri tek ai dhe e pyeti se a kishte shkrepese. Ia ofroi shkrepesen, ndersa ajo atij ia ofroj nje cigare. E pranoi. E pyeti se a eshte e lire qe te qendronte bashke me te, me arsyetimin se ishte merzitur duker qendruar vetem, derisa burri i saj po flinte. Ai ia beri nje vend ne peshqirin e vet. Ajo u ul para tij, keshtu qe pidhi i saj tani i ekspozohej drejperdrejt shikimit te tij. Ata u desh qe te vendoseshin krejt prane njeri-tjetrit, pasi qe, qe te dy ishin ne te njejtin peshqir.
E filluan biseden duke e pire nga nje cigare. Pastaj i ndezen edhe te dytat. Zana, gjate bisedes, gjithnje e me shpesh e kapte djaloshin per supi. Ai filloi qe te hidhte shikime te shqetesuara kah une, por Zana ia vendose doren ne kofshe dhe filloi ta qetesonte me fjalet se si une nuk jam xheloz, qe te mos frikesohe, se edhe po te zgjohesha dhe po t’i shihja duke bere dashuri, nuk do te hidherohesha, por perkundrazi, do me vinte mire. Derisa ia foli keto fjale, ajo e ledhatonte lehte ne kofshe dhe arriti deri te kari i tij tanime i ngritur. Filloj qe me levizje te lehta t’ia ledhatonte karin. Para vetes e kisha nje pamje te shkelqyeshme. Djaloshi u qetesua. Me nuk shikonte kah une. E pyeti se a deshironte te bente dashuri me te. Ai pohoi me koke. Zana u berrylezua ne shpine, duke i hapur kembet, duke ia ofruar pidhin e saj tashme te lagur. I tha se mund ta merrte lirisht ate qe e deshironte. Ai nuk mundi te rezistone me. U perkul dhe filloi ta puthte brendesin e kofsheve te saja te hapura, se pari njeren, e pastaj edhe tjetren. Ngadale erdhi deri te pidhi i saj. Shihej qarte se ishte teper i kallur. E lepinte me kenaqesi, ngadale.
Verejta se Zana po kenaqej dhe se nuk do te mund te perballonte shume. Edhe une isha i ekscituar dhe gjithnje e me shume po kenaqesha me ate pamje.
Ajo arriti t’u permbahej gjate sulmeve te gjuhes se tij. U derdh bujshem e pastaj u shtri ne shpine duke e terhequr djaloshin kah vetja.
Shume mire e pashe se si kari i atij djaloshi hynte ne pidhin e Zanes sime. Ai punonte palodhshem, derisa Zana ime perpelitej nga epshet dhe nga kari i tij i forte. Pas nje kohe, Zana u derdh per here te dyte. As ai nuk priti gjate. Sperma e tij e lyjti stomakun dhe cicat e Zanes, derisa ajo me njeren dore e shprendante spermen neper trupin e saj, ndersa me doren tjeter e shtrydhte karin e tij.
Djaloshi shikoi ne drejtimin tim dhe ishte teper i kenaqur qe ende nuk isha “zgjuar”. U kapen perdore dhe hyne ne uje per t’u pastruar nga lengjet e tyre te dashurise, duke u puthur dhe u ledhatur neper uje. Dolen nga uji dhe u shtrine njeri prane tjetrit ne ate hapesire te ngushte. Vazhduan te ledhatoheshin. Zana qellimisht u shtri ne ate pozite, ashtu qe djaloshi ta kishte shpinen e kthyer kah une qe te mos me shihte kur do te ngritesha dhe te shkoja tek ata.
U zgjoiva dhe u nisa kah ata, derisa ata po kenaqeshin me ledhatime…

Incoming search terms:

Qejfliu nga Tirana

Jam 1 djal 29.vj nga Tirana,jam rreth 1 e 80 i gjat fizik muskuloz pasiqe jam teper i dhen pas sportit ,sidomos mundjes klasike ku kam qen dhe per vite te tera kampion i republikes.flok te zinj me onde te shpeshta sy jeshil te erret etj etj ,,,por spo zgjatem shum pasi dua te ndaj me ju kte ndodhi qe me ka ngelur ne memorien time prej vitesh.__; historia ime e ka fillimin e saj ne vitn 2005 kur ne ate koh sapo dola nga dhomat e paraburgimit te repartit 313 ose me qart nga burgu. pasi dorezova batanije etj etj…dola tek dera kryesore ku dhe e fundit nga shum e shum dyer neper te cilat kalova dhe pasiqe u pershendeta me policin qe e hapi pash kusheririn tim e shokun tim me te ngusht ku dhe me te 2 kemi pothuaj te njejten moshe.pas puthjesh e perqafimesh ,me drejtuan nga makina e shokut tim e cila do na shoqeronte deri ne shtepin time ..rruges kur po shkonim tek vendparkimi i makines me thon kemi 1 surpriz per ty e duke shikuar njeritjetrin vune buzen ne gaz e un i shtyr nga kurioziteti shkoj pas tyre e kur arritem tek makina (me xhama te zinj) hap deren e saj 1 vajz teper simpatike __bjonde sybojqielli rreth 1,e60 e gjat floket qe i binin deri tek supet rreth te 18_tave kish veshur 1 mini sikur ato vajzat e shkollave qe kan uniforma e mini me pala ,kemishen e kish te lidhur per gjoksi dhe i lejonte pothuajse gjysmat e tyre te dukeshin aty tek nr :3/4 corape te bardha sikur kemisha qe i vinin deri siper gjunjeve,sandale te zeza pa taka pra si 1 vajz shkolle tamam. u drodha i teri pasiqe kisha plot 1vit e 8 muaj qe nuk shikoja femer origjinal por vec ne revista qe i nderroja me paketa a dicka te till, dhe masturbiminme te shpeshta beja ngaqe banja esht me orar dhe pa der por naten kur shoket e dhomes i zinte gjumi gjeja rastin ta beja 1 gje te till.cte thoja mu mor goja e shprehja UAUU doli nga ofshi shpirtit,hipi ne makin por meqe jam i turpshem se dhash shum veten dhe nuk e preka shum vec disa prekje te lehta kofsheve e ndonje puthje ne qaf e ne buz,drejtimin e moren ne periferi te TR tek 1 motel i xhajes se shokut tim te ngusht dhe sapo hym aty mes perqafimesh e te qeshurash me shtruan nje drek por i thash qe nuk kam shum oreks qeshen e thirren kamarierin ku me solli celesat e me tha shko ik hiqe supen e burgut e plasi nje e qeshur qe,,,u nisa per dore me kukullen e vogel e kur hyra ne dhom sapo mbylla deren me celes or ju te dashur lexues as nuk prita ta puth e as te bej romantizma ,,por as vet se di zeri nga epshi mu trash e ne menyr te vrazhd e te dhunshme ja grisa breket e i futa turinjt tek bythet e saj mhhhooohh me 1 levizje te rrufeshme u xhvesha vajza mu luste te isha i but me te por as qe e degjoja fare ju betohem, e zgidhi shpejt kemishen dhe tani ajo ishte vec me minin e saj e sandalet dhe corapet perball meje e lutej te isha i but me te. uluu i thash ne gjunj shpejt se te qiva rracen ,karin e kam pa rrena 24 cm ,e 1 orgazem me zgjat rret 25 30 min por ksaj rradhe sapo buzet e saj preken koken time te karit ja mbusha gojen fytyren gjoksin e skish te mbaruar sperma …por kari as qe donte te ulej i thash shpejt te banja te pastroesh e drejtova nga banja e pastrova me facoleta e i thash ktheu e u kthuem brapsh ajo vuri duart tek lavamanija lepiva dhe nja ca sekonda vrimen e bythes e te pidhit bashk e lyva pak karin tim me beshtym e fillova ta pompoj dhunshem fare ajo vec bertiste e orgazmat i vinin njera pas tjeters saqe dhe pidhi i vockel ju lag fare e me pas ju tha ,,un qe vazhdoja ta shkulja prej flokesh e pompoja cdo her e me thell e me fort e ngrita me 1 dor per beli e 1 dor tek kembet e e cova drejt krevatit e nxorra karin e ktheva dhe e shtriva ne krevat me kurriz dhe ja ngrita kembet tek supet e mia ja peshtyva picken e vogel tashme te skuqur fare ja lepiva pak dh ja futa serish deri sa bolet e mia takuan buzet e pickes se saj ajo me shtrengoi fort me thonj me shifte me inat e qante e bertiste mjaft prishu te luuuteeemm por su mjaftova me kaq pas pak kohe qe e pompoja e ktheva anesore e vazhdova dhe pak keshtu e me pas e nxorra karin e ktheva lopthi e fillova tja lepij brimen e bythes ajo mu lut te mos e beja kte por i thash shshshsht i futa ne fillin gishtin tregues pak e nga pak ne bythen e saj te virgjer me pas 2 3 e kshu derisa u be gati per karin tim e lash ashtu vajta ne banj mora shampon qe ish aty per te lar duart ajo ish kthyer e mu luste te mosa e beja me ze te dhunshem i thash ktheuuu u kthue pa ber fjal ja lyva brimen tashme pak te hapur e lyva dhe karin tim e fillova pak nga pak te shtyja derisa u fut koka deri te rrendelja e karit ajo bente ahhh ahhh mamiii pak nga qejfi e shum nga dhimbja keshtu vazhdova per nja rreth 10 15 minuta derisa kari im kish hyr deri ne gjysem nderkoh me gishta i ferkoja pidhin dhe pak dhe tashme kari im kish hyr plotesisht ne byhten e saj pas nja 10 minutash kshu e pomoja ne fillim leht e me pas fillova dhunshem e ndjeja qe po prishesha e kur po me vinte e hoqa karin e ja dhash serish ne goj e kisha me gjak pasi qe ajo se kish ber me par ne anus e nje dridhje e rrenqethje e trupit dhe ja mbusha gojen me spermen time e ajo qe merte frym thell dhe sperma i rridhte nga buzet e i pikonte neper gjoks me shikonte e vuri buzen ne gaz u shtriva ajo pran meje mbeshteti koken te gjoksi im e kshtu me ka zen gjumi …

Incoming search terms:

Njoha nje vajze shume simpatike

prsh ju lexues tedashur,po ju trg historine time,jam 30 vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e medha si dardha.e quaja diell im ,e shtonte jeten kur e shikoja,ishte nej dite e bukur vere,vendosem te iknim ne plaxh ne durres,vendosemi ne nje hotel buzedetit,per 1 muaj gati.cdo dite ne plaxh te dy si dy delfina laheshim ne dallget e bukura qe vinin furishem goditeshin me trupat tane,trupi i saje behe edhe me i bukur nga dallget me merrja ne krahe perkedhelja fytyren e bukur te lagur floket e saje,e puthja pa pushim,kapeshim per dore iknim me vrap buzedetit,deri ne perendimin e diellit rrinim te dy shtrire ne reren e lagur,cdo dite sihte super me te,por dita e para ka qene kur berem dashuri naten e pare,ishim te dy ne nje kafene aty buze detit,ajo ishte veshur me nej fustan te holle roz vere me nje kapele e bardhe e madhe gjoksin gjysem jashte,me kembet e bukura me sandale,kur ecte veshtroja bythka e bukura si leviznim me hiqte trurin fare vetem si ecte lere tj,,si pijme nga nje pije freskuese ecim anes detit ne mbremje dore per dore,ndalojojme heqim kepucet ajo merr ne dore sandalet dhe ecim te dy perkrah njeri tj,gjurmet vizatonim ne reren e lagur,degjonim zhurmen e qytetit,i thme te ndalojme te dy diku,ajo pohon me koke,ulemi aty nen nje peme ,une e marr ne preherin tim,e perkedhel me duart e mia ajo hap kembet rreth kembeve te mia me shtrengon forte ne perqafim,une duart vendos ne bel,e shtrengoj drejte meje fillojme puthemi forte embel gjate pa pushim,s duroj dote me karri im u be dru tani,me nej dore filloj prek nen fustanin e saje e ngreh larte e fut doren nen tangat e saja me gishtat e mij prek pidhin e nxehte te saje qe po cmendej nga casti en cast,,edhe une ndihesha keq,ajo me kafshonte ne buze qafe me fliste fjale te embla,,duart e mia shkojne ne gjoksin e saje shkopsit ngadale deri shof dy gjokse te fryra te bardha me kokat e medha,afroj buzet lepij anet e tyre pastaj thith ne goje gjithe ato kokrat e forta te gjoksit qe sa vinin dhe fryheshn,ajo kafshonte buzen me nje dore afron tek karri im i fryre ne maximum,heq ngadale zinxhirrin e pantallonave,dhe e nxjerr karin jashte,fillon nderron pozicjon me afron vithet tek goja ime kurse ajo fillon lepin karrin e ngritur ke,bythet e bukura tek goja ime,filloj prek vithet e saje me prek forte godas aty shtrengoja,ajo me gjuhe e merr si asnje femer tjeter deri ne rreze gjith karrin brenda ne goje,une besoj se po vdes nga casti ne cast,ndjej si me rreh zemra forte shtrengoj gjoksin e saje,eshte shume e mire ne sex oral dukej se nuk e kish per hete te pare e merr thelle e lepin ne koken e karrit te forte ,une derdhem ne gojne e saje te bukur,nuk po mundme me,duket se i plq shija e spermes sime e bardhe dhe e trashe,me lepinte spermen te gjithe dhe lepinte buzet eger si per inatin tim,lepinte dhe topat e fryre shume,,u cova ne kemeb une e ve ate poshte i hap kemebt shume dhe filloj me gjuhe lepij kofshet e saja te lagura,dhe afer pidhit te rrojtur fare,e lepij ne cdo cm gjate me plq aroma e pidhit te saje kish nje pidh te bute te nxehte mrekullia vete,me dy gishtat e mij te mezit i fut ne pidh thelle dhe tunde eger ajo me prek kokne me shtrengon kokne time drejte gjoksit te saje bertiste forte me thoshte te lutem me qij se nuk mundem me fute karrin te madhd te lutem zemer me qij forteeeee,une lepija me gjueh eger ne klitorin e saje tani me te fryre e te nxehete,lepija dhe kafshoja,me gishtat teundja edhe methelle ne pidhin e saje te kallur per karrin tim te madh 24 cm dhe me damare te fryre,me thonte se isha i pari mashkull ne jeten e saje qe e lepiva pidhin aq embel,therriste forte me caj pidhin e vogel po vdes per karrin tende shpirt,afroj karrin tim depertoj lehte se nuk e kishte per heren e pare,e fut te gjtihe dhe penetroj me forte dhe shpejte,behemi te dy ne trup uje nga djerstet ndjej duart e saje kur perkedhelte testikujt e mi qe tundeshin mbi anusin e saje me nje gisht me plq te perkedhelja ne anus,ishte e virgjer aty dukej si me shtrengonte gishtin anusi i nxehte,e kthej nga ana tj lopshi edhe aty e fut karrin me shume se kurre me forte me eger ajo bertiste me qij forte me shkyej pidhin je heroj im te lutem me derdh ne goje speremen,aty e heq menejhre karrin jashte dhe ja derdh ne goje dhe mbi gjokste e saja,,ashtu qendrojme per pak min deri sa merr fryme mire ,pastaj e shtrij serish psohte me kembet e hapura ,,filloj e lepij prap ne vagine dhe nejhresh ne anus,ishte shume e paster ne trup.me gishtin tregues prek klitorin me gjuhen time lepij thelle ne pidhin e saje te nxehte,,ajo arriti ne orgazem castin kur preka me bukur se kurre klitorin pajs se si trupi i saje u drodh forte dhe bertiti me shume se kurre,,une nuk pushoja edhe me shume futja gishtat e mi ne pishin e saje,fiskimi im ishte ta beja ne bythen e vogel.e kisha berem e tj femra por jo deri ne funde,ashtu si ishte akoma i ngriturr karri i forte si kryk topi e afroj tek anusi i virgjer,e afroj kokne e karrit lehte ne fillim deri sa hyn pak koka,ajo bertiste nga kenaqesia,por edhe vete e donte aty me gishtat e saje 3 gishtat e saje i futi ne pidh deri ne rrenje,,me tj dore perkedhelte gjokset e saja te fryra shume,une e kafshoja ne qafe dhe ngadale penetroja ne bythen e vrgjer,ngadale e fut krejet forte ajo beritii mendova se vdiq.ahhhhhhh ndjej dhembje tha vec,dhe per disa sec mbetej si pa fryme renkonte keq,,aty u nxehem te dy filloj penetreoj eger,bytha e saje me shtrengonte karrin forte,kjo me plq shume kap forte vithet e saja dhe tundja godisja forte bertiste eger me kafshonte gishtat e mij i merte ne goje i lepinte sikur te ishte nje tj karr,,ashtu me min u derdha brenda saje sperma ime depertoj thelle ne bythen qe tani nuk ishte me e virgjer,,me gishtat e mij perkedhelja ne klitorin e saje,asht urash mbi truppin e saje merrte keq fryme me shtrengoj forte drejte saje,dhe tha se ishte sexi me i bukur ne jeten e saje,nuk mbaroj me kaq ikem me tutje ne disa tavolina te braktisura te nej lokali ku nuk kish njeri ,,e shtrij siper tyre me kembet e hapura filloj ta lepija ne gjith trupin gjokset kembet barkun pidhin e lagur etj,,filloj ta qija edhe aty me ore,ne pidh e bythe e masakrova fare ajo e donte kete vete,me therriste me qij forte me shakterro bythen ,,me caj pidhin eshte vetem i joti,me beri sex oral me min te tera,ishte vertet e mrekullueshme ne sex,asnje femer si ajo nuk qiva aq bukur si ne filma,por ce do qe sot nuk jetojme te dy,jemi ne dy kontinete te ndryshem,,kam vetem kujtime te bukura me ate person,dhe dy fotografi,nje ne plaxh dhe tj nudo te dy ne dhomen e hotelit,keto do i mbaj sa te kem fryme,se ishte e para dhe e fundit femer qe me ka prekur thelle ne zemer,,,klodjana nuk edi nqs e lexon historine time,porn nqs nje dite ndodh kjo,,,besoj se do e kuptosh se kush e ka shkruar,,per ju te rinje kam nje thirrje,dashuroni gjithmone kaloni castet me te bukura sex dhe jete,,,sepse nej dite trupat tane do i hane krimbat,,dhe do flejme me shekuj te tere pa dashuri.jetojeni jeten ashtu si do zemra juaj,,sot jam i vetem,dhe ndjej shume mungesen e saje,flm ju uroj fat,iliri shpirt i vetmuar.

Incoming search terms:

E takova ne nje Butik

Jam nje djal nga Kosova..Do ja tregoj nje ndodhi timen….Isha ne moshen 19vjeqare kur takova nje goc (te fejuar)qe jetonte afer nga jam edhe un…Gjate kohes sa punoja e shihja shum shpesh,e vereja qe edhe ajo kishte nje interesim ndaj meje.Kaluan disa muaj dhe u martua,dhe nuk e shihja me.Pas nje kohe te gjat rreth 1viti befas e takova ne nje Butik,mbase kishte filluar te punonte aty.Shkoja shpesh ta takoja dhe bisedoja me te me tregonte per problemet e saja familjare qe kishin filluar me burrin e saj.Dhe pas nje kohe morra nr e saj dhe filluam te kemi kontakt te vazhdueshem.Pasi kaluan 2-3muaj bised rreshtazi ne telefon vendosem te takohemi,por problemi ishte se ajo kishte nje femij 4muajsh dhe kishte problem ta linte vet ne shtepi.

Nje nate rreth ores 23:00 me beri nje ftes qe te jem ne shtepin e saj.Te them te drejten u friksova ngase nuk e dija se ndoshta mund te ndeshem me burrin e saj gjer sa futem brenda..Pasi qe u afrova afer deres se shtepis se saj e morra ne tel ta pysja se eshte vetem apo me burrin e saj dhe me tregoj se burrin e kishte ne nje udhetim zyrtar.U futa brenda ne shtepi dhe nga aty plasen emocionet…U futem ne dhomen e fjetjes te saj dhe fillova ta zhvishja dhe ta lepija ter trupin e saj gjer sa arrita tek pidhi i saj i cili ishte lagur..Futa gjuhen brenda ne pidh dhe ne ato momente po me shtrengonte karin,pas pak u gjendem ne poziten 69,gjer sa sperma ime u derdh ne gojen e saj,pastaj futa karin tim te tradh dhe te madh ne pidhin e saj dhe fillova ta qija…Klithmat e saj tingellonin ne dhomen e erresuar dhe keshtu vazhduam per plot 2or rreshtazi.Gjithnje insistonte qe te derdhesha ne pidhin e saj brenda….Dhe ashtu veprova.Pas nje jave me beri nje ftes ne nje nga hotelet ne periferi te prishtines,dhe nuk refuzova,u futem ne hotel dhe filluam prap te njejten gje,bem seks 2-3or pa nderpre dhe si gjithmon insistimi i saj ishte te leshoja spermen ne pidhin e saj te skuqur qe ishte fryer..

Kaluan disa muaj qe benim vazhdimisht seks madje ndodhte qe nganjeher dhe pas orarit te punes me ftonte ne butikun ku punonte te benim seks.. Nuk ja prishja qefin gjithnje gjindesha pran saj….Por ajo qe ndodhi dhe nuk e prisja eshte se mbeti shtetzen dhe thoshte se un jam babai i ati femije qe priste… O Zot qfar tmerri…Kaluan ca muaj dhe lindi femija.Tashme edhe vet mendoja se isha ber baba ne moshen 22 vjeqare dhe me nje grua te martuar….

Ky ishte nje rrefim sado pak i koklavitur i imi…Pak rrethqethes por me nje te kaluar misterioze…

Incoming search terms:

Me tha te dilja Mu lut per kete gje

isha e dashuruar ne nje djal.Per nje kohe te gjat ia kalum shum mir bashk deri sa nje dit rruget dhe njerzimi i lig treti kujtimet tona. Nje natt ne qet deri sa po behesha gati te flija morra nje telefonat nga ai. Nuk e prisja,,por me erdhi shum mir. Me tha te dilja Mu lut per kete gje. Une dola.Ne rrugicen time ne oren 23 po me priste me makine.U futa aty dhe pasi shkembyem 2 a 3 fjale,,nuk munem ti reziztonim qendrim tone pran njeri-tjetrit,,duke ditur se duhemi akoma shumme. Filluam te putheshim me hov te madh Ishte i detyruar ta ndalonte makinen ne nje skaj te rruges. Pa ca minutash me tha te shkonim ne Hotel dhe pranova.

U futtem aty. ne fillim rrinim serioz deri sa ishim ulur ne karrige nuk e di se pse por heshtja zuri vendin ne shtar. U mata te shkoja ne banjo dhe ti me kape ne dore. Ktheve koken dhe ti me morre ne shpjetsi me mbeshtete per trupin ten ku ishe ulur.Fillove te me puthje ne buze,qafe,ne pjesen e veshit dhe mua me renqethej trupi….
Deri saa arrite tek gjoksi im qe ti e doje shuum.. Me puthje me afsh dhe shtrongoje sa qe nuk mund te duroja nga dhembja . Fillove te me zhvishje me shpjtesi ashtu ulur siq ishe. Me shtrive ne krevat dhe po me puthje pa u ndalur une fillova te hiqja rrobat tua me shpjetesi deri sa njeeva gjuhen tende mbrena vagines sime. Fillove te ma lepije me nje profezonizem te pa cakt. un leshoja epsh nga goja ime.. Dhe te njejten kohe te kapaj ne fytyr per te te par nese je ti ne te vertet. Nuk kishim kohe per shum aventura ate natt,,sepse koha ime dhe mallii qe na kishe kapluar nuk e lejonte. Un po kenaqesha dhee i thosha Futee mee te luutem” dderi sa ai u emocionu me kete fjal dhe pa pritu fut penisin e tij tashme ne madhesi per te me kenaqur ne pidhin tim. Filloii te me qinte me sa fuqi qe kishtee ahh ohh— fsharjet e mija nuk ndaleshin. me shtrongoje cicat e mija te medha me puthje thithkat buzet. Deri sa ndrrove pozicionnin tani nga mbrapa. Fillove ngadal ne menyr klasike dhe perfundove si nje rrebel duke me qir fort fort fort…
me kape ne bel mshoje mbi vithet e mija tani me te skuqura deri sa me doren e majt me kape per floke me ngrite lart dhe me doren e djatht shtrengove cicat e mija.. une ulurisja si e cmendur nga knaqesiia. erdhi momenti te derdheshe me me fute ne goje karin tend te embel. une me shpjetesi te madhe ta lepija deri ne fund lepija edhe topet e tua te fryera tani me te gatshme per te shperthyer nga knaqesi. Ahhh Nje leng i vakt rrjedhi mbi buzet e mija duke me shkruar nga pak dhe nga cicat e mijaa qe kisha filluar ti prekja me dore e ti shtrengoja e ti thithja her her me gjuhenn time.. ti leshove nje fsharje sikur doje te arrije fundin e botes.
Me buzeqeshe leht..
*********************
Gati 3 muaj pas ketij seksi dhe ne akoma kemi historii te tiilla. Tani 3 muaj bashk jemi…

Takimi tek Piramida per Pavarsine e Kosoves

Pershendetje .Historia ime fillon naten e pavaresise se kosoves .
ate nate erdha ne tirane .kisha lene takim me nje vajze ,u takova tek piramida ishte muaji shkurt bente goxha ftohte . u takuam tek piramida ne tirane dolem pime kafe pastaj aty brenda ne kafe e ndjeme veten ngrohte .Une po e shikoja me mall dhe e terhoqa nga vetja mu afrua pa ze dhe i dhash nje puthje te embel.
u puthem ca minuta por lokali ishte plot dhe ndiheshim pak ne konpleks dhe vendosem te dilnim, ajo e kishte lene te shkonte ne konvikt sepse rrinte me shoqet e saja ne konvikt ,mirepo une kisha udhetuar per te dhe i thashe qe per ty kam ardhur .
Ajo me tha qe do jem e jotja sonte do rri me ty .
keshtu qe gjetem nje motel afer stadiumit . morem nje dhome dhe hyme brenda mezi priste te me puthte dhe te vazhdonim.
e shtriva ne krevat vazhduam puthjet plot me pasion dhe dashuri saqe e gijthe ai ftohte na kaloi dhe u kthye ne nxehtesi per ne te dy saqe u zhveshem teresisht .
fillova ta lepi nga qafa pas veshit ajo cdo sekonte po ofshinte saqe me terhiqte akoma me hsume nga vetja .
fillova duke i lepi gjoksin belin derisa ajo hapi kembet dhe vazhdova duke i lepi pidihn.
Kari im ishte bere shume i forte saqe mezi priste momentin te shkrihej ne pidhin e saj te nxehte dhe te fryer .
ia nxora dhe e futa brenda ajo ofshinte ohh me kenaqe futee me thelleee te lutem dhe vazhdova pe rreth dy ore duke e qire derisa u kenaqem .
pastaj beme dush dhe pushuam pas ca kohesh perseri filluam duke u puthur dhe u qire deri afer mengjesit.
pushuam dy ore dhe te nesermen dolem nga liqeni .
ajo ka qene festa me e mire e jona e kemi festu pavaresine e kosoves me nje seks dhe qejf te papare .
shpresoj qe kjo feste e dyte e kosoves te me gjeje perseri ne tirane me ndonje vajze te bukur dhe te bejme qejf te paimagjinuar …

nga A… 0685301872 per vajzat qe duan qejf dhe seks te paharruar .