Erotic Baby Sent From Heaven

Incoming search terms:

Angie Morning Desires

Incoming search terms:

Erotic Susie kaylee finding Elysium

Erotic Susie kaylee finding Elysium

Incoming search terms:

Foto Erotika Kaylee Still with me

Foto Erotika Kaylee Still with me

Incoming search terms:

Foto Erotika Angelica inside perfection

Foto Erotika Angelica inside perfection

Incoming search terms:

Addison Unforgettable Erotika View

Addison Unforgettable Erotika View

Incoming search terms:

E takova ne nje Butik

Jam nje djal nga Kosova..Do ja tregoj nje ndodhi timen….Isha ne moshen 19vjeqare kur takova nje goc (te fejuar)qe jetonte afer nga jam edhe un…Gjate kohes sa punoja e shihja shum shpesh,e vereja qe edhe ajo kishte nje interesim ndaj meje.Kaluan disa muaj dhe u martua,dhe nuk e shihja me.Pas nje kohe te gjat rreth 1viti befas e takova ne nje Butik,mbase kishte filluar te punonte aty.Shkoja shpesh ta takoja dhe bisedoja me te me tregonte per problemet e saja familjare qe kishin filluar me burrin e saj.Dhe pas nje kohe morra nr e saj dhe filluam te kemi kontakt te vazhdueshem.Pasi kaluan 2-3muaj bised rreshtazi ne telefon vendosem te takohemi,por problemi ishte se ajo kishte nje femij 4muajsh dhe kishte problem ta linte vet ne shtepi.

Nje nate rreth ores 23:00 me beri nje ftes qe te jem ne shtepin e saj.Te them te drejten u friksova ngase nuk e dija se ndoshta mund te ndeshem me burrin e saj gjer sa futem brenda..Pasi qe u afrova afer deres se shtepis se saj e morra ne tel ta pysja se eshte vetem apo me burrin e saj dhe me tregoj se burrin e kishte ne nje udhetim zyrtar.U futa brenda ne shtepi dhe nga aty plasen emocionet…U futem ne dhomen e fjetjes te saj dhe fillova ta zhvishja dhe ta lepija ter trupin e saj gjer sa arrita tek pidhi i saj i cili ishte lagur..Futa gjuhen brenda ne pidh dhe ne ato momente po me shtrengonte karin,pas pak u gjendem ne poziten 69,gjer sa sperma ime u derdh ne gojen e saj,pastaj futa karin tim te tradh dhe te madh ne pidhin e saj dhe fillova ta qija…Klithmat e saj tingellonin ne dhomen e erresuar dhe keshtu vazhduam per plot 2or rreshtazi.Gjithnje insistonte qe te derdhesha ne pidhin e saj brenda….Dhe ashtu veprova.Pas nje jave me beri nje ftes ne nje nga hotelet ne periferi te prishtines,dhe nuk refuzova,u futem ne hotel dhe filluam prap te njejten gje,bem seks 2-3or pa nderpre dhe si gjithmon insistimi i saj ishte te leshoja spermen ne pidhin e saj te skuqur qe ishte fryer..

Kaluan disa muaj qe benim vazhdimisht seks madje ndodhte qe nganjeher dhe pas orarit te punes me ftonte ne butikun ku punonte te benim seks.. Nuk ja prishja qefin gjithnje gjindesha pran saj….Por ajo qe ndodhi dhe nuk e prisja eshte se mbeti shtetzen dhe thoshte se un jam babai i ati femije qe priste… O Zot qfar tmerri…Kaluan ca muaj dhe lindi femija.Tashme edhe vet mendoja se isha ber baba ne moshen 22 vjeqare dhe me nje grua te martuar….

Ky ishte nje rrefim sado pak i koklavitur i imi…Pak rrethqethes por me nje te kaluar misterioze…

Incoming search terms:

Takimi tek Piramida per Pavarsine e Kosoves

Pershendetje .Historia ime fillon naten e pavaresise se kosoves .
ate nate erdha ne tirane .kisha lene takim me nje vajze ,u takova tek piramida ishte muaji shkurt bente goxha ftohte . u takuam tek piramida ne tirane dolem pime kafe pastaj aty brenda ne kafe e ndjeme veten ngrohte .Une po e shikoja me mall dhe e terhoqa nga vetja mu afrua pa ze dhe i dhash nje puthje te embel.
u puthem ca minuta por lokali ishte plot dhe ndiheshim pak ne konpleks dhe vendosem te dilnim, ajo e kishte lene te shkonte ne konvikt sepse rrinte me shoqet e saja ne konvikt ,mirepo une kisha udhetuar per te dhe i thashe qe per ty kam ardhur .
Ajo me tha qe do jem e jotja sonte do rri me ty .
keshtu qe gjetem nje motel afer stadiumit . morem nje dhome dhe hyme brenda mezi priste te me puthte dhe te vazhdonim.
e shtriva ne krevat vazhduam puthjet plot me pasion dhe dashuri saqe e gijthe ai ftohte na kaloi dhe u kthye ne nxehtesi per ne te dy saqe u zhveshem teresisht .
fillova ta lepi nga qafa pas veshit ajo cdo sekonte po ofshinte saqe me terhiqte akoma me hsume nga vetja .
fillova duke i lepi gjoksin belin derisa ajo hapi kembet dhe vazhdova duke i lepi pidihn.
Kari im ishte bere shume i forte saqe mezi priste momentin te shkrihej ne pidhin e saj te nxehte dhe te fryer .
ia nxora dhe e futa brenda ajo ofshinte ohh me kenaqe futee me thelleee te lutem dhe vazhdova pe rreth dy ore duke e qire derisa u kenaqem .
pastaj beme dush dhe pushuam pas ca kohesh perseri filluam duke u puthur dhe u qire deri afer mengjesit.
pushuam dy ore dhe te nesermen dolem nga liqeni .
ajo ka qene festa me e mire e jona e kemi festu pavaresine e kosoves me nje seks dhe qejf te papare .
shpresoj qe kjo feste e dyte e kosoves te me gjeje perseri ne tirane me ndonje vajze te bukur dhe te bejme qejf te paimagjinuar …

nga A… 0685301872 per vajzat qe duan qejf dhe seks te paharruar .

Maxi ne Gjermani ben seks ne Park

Pershendetje, do ju tregoi sa per fillim nje histori te shkurter per te vazhduar me disa tjera…. Ishte viti 1998 kur ika ne Gjermani dhe u vendosa ne nje qytet afer Stutgartt, dhe pas dy jave e njftova nja gjermane dulen nja 2 here dhe heren e 3 u takuam nje nje park une isha i mbushur perplot dhe kari donte te me pelciste sapo fillojshim te ptuheshim dhe kete here pasi qe u puthem shume dhe ja rrasem njeri tjetrit duart nen pantollona e luajtme bukur gjate por nuk u qime ate nate pata dhimpbje te boleve tere naten saqe mezi nuk rpitsha te takoheshim heren tjeter dhe keshtu ndodhi te nesermen u takuam perseri ne parke dhe pas u ja futa duart gjithka dhe kishte illuar te nxehem bukur mire e luta te me vije pas dhe e kapa per dore e u mshefem ne disa “quba” aty ne parke dhe vetem ja leshova pantollat deri ne gjunje u shtrim te dyt une pas shpines se saje dhe fillova te ja rrase duart ne pidhin e saje te bere qulle, e ajo am ngjeshte mua karin e bere dyrek e qe veq rridhte ngapak lenge te cilin ajo e merrte me gishta dhe e lepinte gje qe mua me kallte edhe me shume, e mora ne dore karin e bere stupc dikur afer 22cm e tja rrasi mu ne bire te pidhit pa pritur shume e fillova ta qi ashtu prej masi, kishte nje pidhe te ngushte qe ma knaqte karin por nuk e duronte te terin se une edhe isha moti pa kerkuar pidhe e pompojsha me tere zemren derisa ajo renkonte nje arsye edhe me shume qe me beri te derdhem me vrulle mbi bythen e saje sa pritova ta nxjerr se ishte kulmi i knaqesis, a jo e shtrxdhei me duart e saja te buta deri sa e shterri. Pasi u veshem me tha pse e nxjerre uen duke u friguar e duke mos e ditur gjuhen mire por edhe i humbur ne pishin e saje nuk e kisha marre vesh qe me kishte thene se ske nevoj ta nxjerresh se i merr tabletat. Ishte kjo nje qirje e”lodht” por diqka e veqant ne park me pastaj pasuan qirje te shumta me te dhe ne shtepin e saj, me ore te tera derisa nuk munde me ajo se i djege pidhi por ne ate kohe isha hamshor i vertet dhe sa here me dilke gjumi naten perfundoaj ne mes te kembve te saj…….

Incoming search terms:

Fasaderi nga Prizreni ne Kukes

une jam ne djal nga nje fshat i prizren une punoja si fasader ne kosov dhe para disa viteve ehe nje kuksian per te bisedue per nje fasad ne kuks dhe shkuam dy ditet e para une nuk shkova dhe pas dy dite shkova pasi u njofteva me te gjith se ata ishin familje madhe dhe pim kaffe filluam punen po ne drek shoh nje vajz qe sjell kaffe tju them te drejete si e pash menjeher penisi im filloj te reagoj due e quar koken u afrova dhe e mora kafen ishte shum e bukur trup shum sexy sa qe doja ta puthja aty menjeher po ja qe nuk mundesha dhe fillova punen pas 3 ditesh un shkova vetum ne pun dhe dhe diku ka ora 10 dola ne ballkon qe te punoj kur pa pritu e hap dikush der dhe shoh ate vajzen u lodhe me tha thash jo je per nje kafe e shikova thash me mir jo se duhej qe te ruhesha sepse shkonte koka ne kukes per ksi pun me tha mos ki frik se nuk jan ketu askush jan ne nje darsem ok thas ma pru kafen e pyete se sa vjeqare je me th 30 ndersa une isha ataher vetem 26 vjeqar po a je e e fejuar qeshi jo jam e martuar me tregoj mer burrij po aj ishte me i vjeter se ajo mer 14 vite me tregoj se si ishte mertuar me msit me pyeti se a kam naj te dashtur i thash per mom jo dhe e pash se si filloj te bej levizje qe donte te me hapte rrugen e pyes po ti ke te dashur me tha jo nuk mundem te kem po me burrin a e knaqur me tha se jo si per qudi me ftoj brenda per te me treguar ne dhomen e saj se qka kam per te punuar u futa brenda dhe pilloj te me trego nuk e kisha mendjen te puna ajo me tregonte une e shikoja nga mbrapa byth te forta kishte i afrohen duke e prekur kishe duhet te kajoja ppor ajo nuk leviz pa nja pa dy fillova edhe ne doren tejter qe ta prej nuk ka pritur shum eshte rrotulluar duke me puthur me tha se nuk ka shum koh duhet qe ta bejm sa me shpejt i zhvesha pantallonat dh fillj ta merrten ne goj aq fort po pai qe nuk na premtpjke koha filluam te qihemi menjeher duke e sthti karin tem ne pidh te saj e kam pompuar dy her offffffff ahaaaaa dhe e ka perjetue orgazmen e par un filloja ta pomp sa me shum ndersa ajo ulurinte duke me then me fort zemer e qija si nje bish u kthye nga mbrapa e qija edhe me fort se kishte nje byth shum te fort mu afrua edhe mua qe te prishem me tha mos brenda te lutem e ju derdha ne bythet e saja te lezetshem e muarr pak ne goj u veshem dhe fillova pun prp po nuk e perfundova punen ballkonon e saj te nesermen shkova nuk pun po me nuk munesha se te gjith ishin ne shtepi dhe kshtu vazhduan bisedat ne telefon me te dhe ajo me tha se kishte motren ne durres dhe kishim shum mundesi ne durres per tu qir me tregoj se si burri i motres bente roje ne nje nderrmarje dhe se aty afer shtepis se mitres se saj mund te vedosesha une per te gjitha i kishte pregaditur motra e saj qe ishte nja dy vite me e re se ajo ika ne durre dhe u vendosa aty ku duhej biseduam ne tel dhe e lam ka ora 23 i nates un te jem ne shtepin e motres se saj fik ne ora 23 un isha aty u prezantova me motren e saj ishte edhe me e bukur se kjo pim nga nje pije dh nuk vonuam shom dolem ne nje dom tjeter ku filluma te putheshim fillpja te zhvishja dhe te ja tittha gjinjet qe i kishte si moll ja vura gjuhe ne pidh dhe nuk ndaloja duke ja lipi pidhin sepse isha duke lepir pidhin me te paster qe kisha lepir ndonjeher morrem pozit 69 nuk ndaleshi duke u thithurr ajo e merrte ne goj si e qmendur duke mum lutur qe sa her te prishesha duhej qe ta beja ne gojen e saj dhe kshtu veprova fillova qe te qija ne pidhin e ngrohte e pompoja aq mir sa qe filloj qe ulurinte shum uff aahhhhhh ke nje kar te pa par lali ma fut me thell uffff lali me kalle me fort orgazmat nuk po ju ndalesum dhe mua me erdhi radha e hoqa nga pidhi i saj dhe ja mbusha goje plot sper pudhava pak biseduam po doren nuk e hiqte nga kari im me tregonte se burri i saj e kishte vogel se nuk e qinte shpesh duke folur filluam pra e muarr ne goj me mjeshtri mu que aq fort sa donte te peciste desha qe ta qija pap ne pidh po me tregoj se nuk ishte qir kurr ne beth dhe mu lut qe ta qija ne beth ja laga pak biren ebethes dhe fillova te ja shtija kishte dhimbje po kishte edhe deshir qe te qihej ne beth e shira deri ne gjys dhe fillova ta pompja me kujdes filoj qe edhe ajo ti levizte bythet uffffff aaaaaahhhh te dhem e pyeta me tha edhe me dhemb po edhe shum lezeet kam u prisha i teri ne bethen e saj e knaqem qe te dy dhe erdhi koha qe te largohem perj a ty kshtu vazhduam per nje jav bashk ika per ne fashatin tin ne prizre po mbaja kontakte me te dyjat ne telefon ….. do te ju tregoj edhe se si me motren e saj fillova

Incoming search terms:

Vajza Nga Fshati

Njgarja dhe eshte 100 % e vertet. Emri isaj eshte E…. ne ate kohe ajo i kishte mbushur te 17 ndersa une 21 vjecar. Njiehshim pasi edhe un isha po nga i njejti fshat e ndersa fshati nuk eshte edhe aq i madh diku redh 1200 banor . Ajo ishte nje vajz e bukur ,simpatike dhe ne shikim te par dukeshte shum serioze . Prinderit e saj ishin te prapambetur dhe nuk e lejuan ate qe te vazhdoj ne shkolle te mesme , por mezi qe e lejuan qe te ngjek nje kurs per robaqepse. Ndersa udhetonim me po te njejten kohe per ne qytet sepse un punoja si kamarier ne nje restoran shpesh her takoheshim me shikimet tona dhe verejta se ajo deshiron te me tregoj dicka. Filloj te me pershendes , dhe nje dit hyri ne autobus dhe u ul pran meje , me pershendeti dhe me tregoi se ben kurs per robaqepse ndersa une pasi kisham njohuri mbi familjen e saj dhe gjithashtu e dija se vajza eshte e fejuar me nje djal nga nje fshat tjeter afer fahatit tone por qe ai jetonte ne perndim nuk deshiroja qe te hy ne kontakte sepse me te verttet ishte e bukur dhe mendoja se do te reshqes e do ti gerkoj dicka qe sduhet. Desha te ri larg saj pasi nuk desha qe te kem ndonje problem me familjen e saj. Por nje dit perseri u ul se bashku me mua ne autobus dhe duke biseduar me tha qe deshiron ta pim nga nje kafe diku dhe te me tregoj dicka . Une nuke refuzova dhe shkuam ne nje restorant ne qytet dhe me tregoj se prinderit e kishin fejuar pa pelqimin e saj dhe se te fejuarin nuk po e pelqen. Pastaj duke biseduar me tha qe eshte e dashuruar ne mua dhe se ka deshir qe un te jem mashkulli i pare per te. Un edhe pse ishte rizik nuk e refuzova por pranova me nje kusht qe virgjintetin ta humb me te fejuarin e saj. Per fat te keq i fejuari saj duheshte te kthhet nga mergimi vetem 1 jav para se te jet dasma qe do te thot se duheshte te presim diku edhe 3 muaj . Filluam qe te shihemi me shpesh ne restorntin i cili ishte vntakimi yn. Keshtu qe nje dit i thash qe te mar nje taksi dhe te vjen ne nje motel ne qytet. Per disa minuta ariti . E bukur , trup te mir dhe sexi , cesht me e mira nje femer qe nuk e ka prekur dore mashkulli ndnjeher sepse edhe me te fejuarin ende nuk u kishin takuar.fillova qe te xhvesh robat e saj nje nga nje duke lepyer gjith trupin e saj , ajo nga knaqesia bertite dhe duke zbritur neper trupin e saj arita ne mesin e kembeve dhe duke lepyer pidhein e saj ajo u cmend nga knaqesia ndersa kari im kishte aritur maximumin. ne nje moment ndalova dhe i thash qe ajo e ka radhen qe te me kenaq mua. Ajo nuk e kuptoi dhe me tha se kemi nje kontrat qe virgjinitetin e saj ta ruajm per te fejuarin e saj. Po i thash do ta ruajm por un deshioj qe kete k…. tim ta futish ne goj dhe te arij edhe un kenaqesi dhe keshtu veproi duke futur ne gojen e saj te embel deri ne knaqesin time e duke shperthyer ne gojen e saj. keshtu vazhduam shum dit me radh deri nje dit kur nuk munda te duroj dhe karin tim e drejtova ne bythen e saj te mrekullueshme , ne fillim me kujdes te vecant por pas disa minutave me forcen me te madhe qe kisha e shkatrova virgjinitetin e saj por ne byth. keshtu vazhduma me kenqesit tona deri kur u martuan dhe pas dasmes buri i saj shkoi ne mergim ndersa e…. duheshte qe ti regulloj dokumentet e vizes. Papritmas me ra tel. dhe ishte ajo , per mua befasi me tha qe po te pres te vendi , me vrao shkova dhe cte shof nje nuse te shkelqyer . Fillova si cdoher duke e lepyer me minuta e or te tera , dhe ajo normal duke lepyer karin tim dhe ne momentin final ja futa karin duke menduar se me tani ruaga do te jet krejtesisht e kalushme por buri i saj nuk e kishte zgjeruar vrimen e pydhit te saj kshtu qe mu desht qe te punoj ne kete aspekt duke skyer pydhin e saj dhe duke kenaquar ate dhe veten deri ne maksimum e duke u derdhur ne te . kete e vzhduam edhe disa her deri sa shkoi edhe ajo keshtu qe sot nuk kemi kontakte sepse un nuk deshiroj qe te mos i beje probleme.

Incoming search terms:

Prishtinalia

Jam nje djal nga Prishtina .jam 23 vjeqar…historia ime eshte keshtu…Nje dite dola me te dashuren time si zakonisht me vetur dhe me tha qe te shkojme diku jashte prishtines per shkak se deshironte nje vend me te qete per te qendruar vetem ne te dy..Une vendosa qe te shkojme ne Prizren..mberritem aty hinem me 1 kaffiteri edhe porositum me pi diqka po as un as ajo nuk mujshim mu bo rahat diqka edhe me tha a shkojm ne nje hotel e te bej nje dush se jam shum e lodhur..Ajo natyrisht e kishte vetem pretekst qe te bejme seks se bashku.. une normalisht qe pranova sepse edhe une e deshiroja te njejten gje..Shkuam ne nje motel dhe posa hym brenda ne dhome mbylli deren e dhomes me qeles,mbylli celuarin e saj dhe filloj te me puth shum..une fillova qe tia zhvesh teshat e tia lepij gjith trupin..tani e kisha zhveshur te teren..o zot kari m’ishte bo dru e mu kishte qu sa qe menxi pantollat ma zishin.. ajo e murr ma qperthekoj zinxhirin e pantollave dhe po ma merrte ne goj ooh zot qfare knaqesije…moti sma kishte marr dikush me mire ne goj. u eksitova shume dhe u derdha ne brendi te gojes se saj..ajjo e perbiu te gjithe spermen. pas pak e mora dhe e shtiva ne shtrat dhe po luaja me pidhin e saj te vogel i cili ishtte bere qull nga eksitimi..ajo u nxeh edhe me shum dhe me lutej qe tia futja.. une e nervozoja ate sepse doja qe te me lutej..por smundi te duroj dhe ma kapi karin e e shtini ne pidhin e saj te nguushte pasi ishte e virgjer..# ather bertiste si e qmendur dhe me kerkonte qe tia fusja sa me fell dhe un sikurisht qe ia plotesoja deshirat e saj ..por ajo ishte nje profesioniste e vertet edhe pse ishte e virgjer..beme seks diku rreth5 ore.. e kputa krejt e qiva n’pidh e qiva n’byth e bona krejt qull prej spermes kurse ajo deshironte akoma .une e morra atte the e vendosa ne pozicionin “lopthi’ dhe fillova ta qija aq shume sa qe zeri i saj degjohej ne ter hotelin.. ajo u derdh sdi saher brenda asaj dite edhe un po ashtu..Ishte nje seks i papam un e doja edhe ata ama ma shum e doja seksin e saj se pernime ishte shum shum seksi…e kom 1 kshill per krejt: boni seks sa ma shum se ska sen ma mir..

Koldi sy kaltroshja e cmundur per seks

te them te drejten jam e bukur kam sy te kater buze te trashe ku te gjithe me thon se jam shum seksi, po uen dua te ju tregoj nje histori timen qe edhe teksa shkruja vagina ime laget beht qull deri sa ushrtoj qe ta merrja patent shoferin njeri nag instruktoret me pelqent shum po e diaj se aedhe ati i pelqej dhe nje dite e takove ne vendin time dhe me mori me veture te autoshkolles edhe ai pse isht shum i ivjeter se une po ishte i bukur dhe em tha se je shum e buker ai ishte i martur dhe ka 4 femij do te ejte krenar ai qe do te merr per grua uen ja ktheva se do te isha krenare sikur te kish nje burr si ai ai qeshe pata degjuar se ai per seks eshte shum i mire nuk foli nje kohe asgje dhe me tha qe em respekton shum une tani fillova te qeshe dhe i thash ke frig nga une me tha jo po don te vazdhoj aty ku dua une po i thash shkurt dhe u nisem per nje qytet tjerter te ju them te drejten si kemi marr rruge per ne qytetin tjeter filloj te me perkthel tek kemba uen vetem lageja behsh qull dikur i thash te lutem e ndal amkinen e nadli ne nja skaj te rruges une fillova ta puthe me tha prit edhe pak se gati arritem dhe vazdhoi arritem te nje hotel qe ishte shum i bukur sa zbritem prej vetures filloi edhe ai te me puthe ne goje ne qafe une gati fillova te bertes nga kenaqesi u afruma te recepcioni i murrem celast hipen ne lifte dhe ne lifte putheshim hym ne dhome te dy fillaum te putheshim si te cemndure ai isht i vjter dhe kenaqet me mua se une isha shum e re ne ate kohe duke u puthure e duke u zhveshure ne funde te dy u shtrim dhe filloi te ma leip vaginin time dhe me gishtat me shtint ne vrim une vetem renkoj nga kenaqesi ohoh oh ai edhe me mire e ebnte i thash paska pas te drejt qe kan then qe ben mire vetem qeshi dhe ma dha pensin e ti ne goje une nuk dija edhe aq mire o ai me tregon se si te ja beje per 10 minuta me emsoi perfekt ta bej mi puthte gjoksat me gishta ma pregt klitori me kallte ne funde e shtin pensin eti ne vagin time une u kenaqesha bemm llojlloj pozocioni ne fune em tha dua ta kry ne gojen tende ok i thash edhe u afru e ter speram e tije ra ne gojen time mua me erdhi per te vjell se ishte hera e pare qe po provij dicka po ai me tha ju edhe se jeni lag nuk e perjtuat orgazmen qe dueht filloi te ma lepi prap vagone dhe me gitshta prekt klitorin time ne fune e pash qe dicka nga brendesi e zemres po me dilte dhe arrita ne orgazen ju ngriat dhe fillova ta puthe si ecmendure i thahs ky ehste seks se anjehr ne jete nuk ekam perjtu kete ben nje dush dhe prap filluam te bem seks si te cmendure tani ishim ne pocicioni 69 te dy renkonim ai em thoshte ta henksha vaginen e njome me puthe ne gjoks nderca celularin e ti e shtine ne vagine time o zot si ndjehsa flutoroj ndresa penisin e tije nuk elshoj nag goje me beri gjithe cka qe doja une perjtoj tani orgazam te nej pasnjeshme ben seks rrethe 6 ore u lam dhe u nisem kemi be seks edhe vazdhojm te bejm une tash jam e martuar po cdo here kur kam mundesi e thirr te bem seks se ben shum mire cdo here e kryn ne gojen time te them te drejten me kenaqe shum edhe tash deri sa shkruj historin time jam be qull me therret ne tel ne pune nder tavolin e coj fundit lart the me thot shtini gishta shpesh kur nuk kemi mundeis te tahokemi ebem ne ekte menyre ai tash eshte dike 55 vjec e une 29 po historija jone filloi kur une isha vetem 18 vjen e dua dhe me don dhe mezi po pres ta takoj e te cmnedem nga kenaqesi mos em ekckuptoni po ai eshte per mua gjithcka e dua ate e dua seksin etije

Incoming search terms:

Ekstravaganti nga anglia

Historia ime fillon qekur me fejuan pa deshiren time.Ai punon ne Angli dhe tju them te drejten jam e kenaqur sepse se shikoj shum shpesh,por ne gusht me tha ne tel qe do vinte per pushime,seq me ra si bomb ky lajm sepse e dija se cdo me gjente,Me 1gusht erdhi tek shtepia ime dhe me kerkoi qe te iknim ne plazh bashk por un per tmos i then troc jo i thash nuk me pelqen shum deti,por qe sbesoj qe te na lej babi i thash,Ai i tha babit qe ta mar x qe tshkojm ne plazh babi pa nje pa dy i tha po.Hyra ne dhomen time dhe u vesha ai po me priste ne makine,vajta tek makina dhe u nisem,gjat ruges un spo flisja fare dhe ky qe spo mi ndante syt,me tha meqe ste pelqen deti do te tcoj ne nje vend tjeter dhe un e pyeta se ku do me coj me tha surpriz,Ai e ndaloi makinen ne nje hotel dhe me tha dil nga makina un dola dhe i thash qe brenda nuk hyj,ai me kapi nga dora dhe me terhoqi me futi ne dhome dhe un qe po dridhesha nga frika ai mu afrua dhe po me shikonte ne sy un i thash te lutem mos me bej gje se jam e virgjer,por po pasur fare meshir filloi te me puthte nga qafa nga cicat dhe u ul tek pidhi duke ma lepir me gjuhe un ne ate qast njeva shum kenaqesi pastaj kur nxori nga pantallonat nje kar super te madh mua me hyri frika sepse po e shikoja per her te par nje kar te vertet,ai e mori dhe per te ma futur ne pidh e kishte shum te veshtir se isha shum e ngusht un po qaja dhe po i thoja te lutem mos ma bej kte ai pa meshir e futi ne pidhin tim qe un po ulerisja nga dhimbjet por ai kujtonte qe po ulerisja nga knaqesia por sishte kshtu,Nuk mendoi fare qe un isha vetem 15vjece dhe po ma bente dicka pa deshiren time un humba thesarin me te cmuar qe kisha virgjerin time me nje njeri qe se dua,Un e quaj Perdhunim kte gje dhe jo dashuri.TI QIFSHA ROPT MU NE PIDH O X.sepse ma shkaterrove jeten.

Incoming search terms:

Kam KOjshiken per marak

Ishte koh e nxet diku 34 grad celzius un isha vetem ne shtepi duke shikuar televizon kur papritur ra zilja dola dhe pash V kojshiken te dera ..urdhero i thash me tha erdha te shoh se nuk me ka mbetur edhe shum koh te qendroj do iki …i thash ok ajde hy brenda se vap e madhe dhe pim diqka ..nuk hezitoj me nje buzqeshje te embel dhe hyri brenda .. un ket vajz e kam njohur qysh moti dhe gjith kom pas deshir me qi drejten me fol nuk kom nejt shum me to perveq ne nje darsem para 2 vitesh ..dhe hyri brenda ..i thash prit 1 min t’shkoj tmarr me pi diqka dhe kthehem shpejt .. ajo ishte veshur seksii ..shorce te ngushta dhe nje kemish me krah te shkurter dhe gjys e qelur te gjoksi ishte seksi .. por vithet i kishte te formuara mir ngul perpjet sa qe donin te eksplodonin nga shorcet e saja ..ajo mu em eksitoj se tepermii ..mora nje leng per te pir dhe filluam te bisedojm ..un e pyta si ja kalove kto jav pushimi ..ajo mu pergjigj shum mir me kishte marr malli per vendlindje dhe per djemt ktu jan te shkelqyeshem ..un ja ktheva edhe femnat po shum tforta jon bo na kallen e hajt ..ajo qeshi dhe tha jo bre per juve so problem kur dush muni me nxon e sene vene qa me bo na .. un e vrejta qe ajo e pelqente ket bised dhe gjithmon em ngacmojke me fjal ..dhe un fillova te qelem ende ..ja dhash nje kompliment i thash se je veshur shum sexyy pernime e ki ni stil provokus qe te shum meshkuj je ne qender te vemendjes ..tha mos em livdo ..jo i thash osht ni sen qe shihet edhe trup edhe kshtu komplet je perfect femen ..ajo me kto fjal u eksitua shum dhe u qu n’kom e boni ni sfilat erdhi dhe me puthi ne faqe leht ..un mbeta i habitur ..wowwww edhe puthjen e ki te lezetshme ajo buzqeshii kjo puthje eshte shum fminore ma shum i preferoj puthjet francese ..un ja ktheva m’kalle ..ajt bone pra nese sprish pun ..tha a e ki naj kon shpi ..thash jo vetem,, prind kishin shkuar ne nje darsem te dajt un isha vetem …tha ok e tash po ndihem me shlir ..u afrua dhe me dha nje puthje franceze un u eksitova se tepermi po edhe un ket rast e tregova pervojen time edhe un ja shtina guhen brenda gojes se saj dhe me tha ..ti qenke profesor per puthje ..i thash ashtu diqka ..fillova ta prekja ne vithe ja shtrengoja shum dhe kari im me u be dru u ngri si nje hu gjigant ..ajo e verejti dhe mu afrua edne me shum per ta ndjer karin tim te madh ne vithet e saj ..ma rrembeu me nje dor dhe filloi ta tundi ngadal ndersa un fillova me ja shti doren ne cica ja nxora njeren cic dhe vertet i kishte te mdhaja fillova me ja lepi si i qmendur derisa sa ajo u lag un e verejta ket ..un u zgjova ne kemb dhe filloi te mi hjek shorcet dhe u shfaq kari im ne fytyren e saj ..ajo u kall dhe filloi ta thithte si nje profesioniste e vertet e shtike ne goj deri ne fyt e nxirrke ma pshtyke karin e lepiu pastaj perseri e futke ne goj koqet mi thithi dhe ma beri qull karin me lengjet e gojes se saj .. pastaj u shtri ne rkevet dhe fillova nga kembet e deri te pidhi qe ta lepi kur u afrova tek pidhi saj i rruar po e kishte len vetem shkronjen V nalt pidhit te saj dhe e verejta se e kishte edhe vothin ne klitoris ..uhh ajo me eksitoi se tepermi fillova te ja lepi pidhin si i qmendur klitorin ja kafshojsha let ajo nxirrte klithma nje pas nje nga orgazmat qe i perjetoi ne at cast ..erdhi koh per tja ngul karin tim te madh qe ajo me gjith qef e priste ne pidhin e saj te vluar nga etja per kar ..dhe ja shtina e qiva fort pothuajse ne te gjitha pozitat ..u prisha se pari ne vithet e saj perseri filluam per ta qi ne pidh kari im perseri u forcua si me par qe ishte ..ajo me tha se je nje luan i vertet un i thash ..do te qi do te knaqi loqk ..ajo buzqeshi dhe me tha vepro si din ti shpirt ..kaluam te pozita doggy style kur ja futa karin nga mbrapa dhe ajo e ndjeu te terin ne pidh e pompoja fort dhe ne u bem qulll e pompoja aq fort sa qe kembet e shtratin u thyen dhe kemi ren ne dyshek ..perseri e qija po tash ne anus..nuk e kisha veshtir qe tja fusja ne anus se e kishe vrimen bajagi te gjer …fillova edhe aty ta qija dhe ajo mi thithe gishtat e mi …e qiva fort dhe per sfundi her u derdha, deshironte qe te prishem ne cicat e saja te medha dhe un nuk hezitova dhe u derdha ne gjoksin e saj dhe ajo shikonte spermen se si dilte nga kari im me nje fuqi te madhe mbasi u derdha perseri ma murr ne goj dhe e pastroj nga sperma qe me kishe mbetur rreth guxhes time te fryr ..qendruam ne shtrat per 5 min ..dhe u zgjuam e luta qe te bejm nje dush se bashku ..po ajo tha me mir te shkoj se mund te vijn prindet apo ndokush te me kerkoj pastaj nuk ka kuptim ok ..e percolla dhe me nje dor ja rraha fort vithet thash ma ke knaq karin oj loqk .. dije ne Kosov ka djem te mir q edin te bejn te lumtur ..tha do tjau tregoj shoqeve atje ket histori ..un qesha dhe e putha ne faqee let dhe ikuu ….. kjo ishte ngjarja qe me ka ndodhur veren 2010 ket ver qe shkoj ..besoj qe ju ka pelqy tregimi ..ju uroj fat edhe juve

Incoming search terms:

Qija nje greke te pasur

emigrova ne greqi banoja ne nje shtepi te vjeter .perball saj ishte nje vile e mrekullushme.ku banonin greke.ishte nje mbasedite vere shum e nxete dhe kisha dale ne ballkon dhe po pija nje bire ku perball papritur shikoj nje trup shum sekesi nuk arija ti besoja syve.ishte zhveshur krejtesisht me flok te gjata geshtenje rreth 175cm me vithe te rrumbullaketa me nje gjokes fantastik ngela i mahnitur.ajo vinde verdalle ne dhomen e saj dhe une e veshtroja na nje distance jo me e madhe se 4m ne fillim mendova se nuk me kishte vene re bej sikur flas ne telefon po ajo as qe e cau koken fare .me hiku truri kari ime ishte ngritur keq po me delte truri e pershendes me dor me buzeqesh.rri dhe 1 min fishkellej let dhe i bej me dor qe ti terheq vemendjen me ben me dor ajde.njeher u shtanga do me bej ndonje kurth pasi jetoja me vellane ne ate shtepi dhe une kisha rreth2 jave ne ate shtepi.shkoj te dera e saje dhe nuk ari ti bie ziles me hap deren dhe me thote eja nuk dija dhe mire gjuhen .afrohem pak i tembur i hutuar prek doren e saj te bute dhe magjepese ishte vetem 17vjec me terheq rreth vetes shikoj se mos ka ndonje tjeter aty po me kot ishte momenti .kari me ishte bere si nje shkop gome kisha vesh nje pale te shkurtra te gjera dhe kari me rrinte drejt para as qe e kisha vene re nga bukurija dhe kurioziteti se do qija nje grekete pasur,me hedh sute te kari ime dhe buzeqeshi me leshon doren drejte karit tim nuk kishte me ca te prisja pasi ishte e shveshur vetem me tanga.filloj ti puthe gjoksin e saj te mrekullushem nderkohe ajo me heq tutat dhe me ferkon karin letesishte.filloj ta puth rreth qafes veshin ngrihem puthbuzete saj te zjarreta qe me thoshnin fjale qe nuk i kisha degjuar kurre me pare ferkoj vithet e saja te forta e te lemuara.pasi me shtyn mbi krevatin e saja fillone te ma mari ne goje ishte nje kenaqesimbi buzet e saja te shtyja karin gjigante qe po me rrifte si nje vinxh i vertet.kethehemi ne nje pozicion69 dhe filloj te lepij pidhin te rruar e te parfumosur te saj ishte nje llave e nxehte qe i delte nga trupi i saje rrasja karrin tim ne gojen e saj dhe thithja me mani te madhe pidhin e saja.e sa do te duronte kari i shkrete ariti ne piken kulminante ne nje kohe qe dhe pidhi i saje ishte bere si nje pjerer i pjekur mire .e vazhdoje ta kap per vithet e saja dhe i lecoj karin drejtvagines se sajaafroj ngadal dhe e shtyj ngadale klithmat e saja me benin te shtyja dhe me shume dhe keshtu vazhduam.per pak .hedh kembet e saja ne supet e mija dhe duke puthur kembet e saja mbeshtes nje jastek ne mesin e saj.dhe vazhdoj te qi si i marre.me guxhulisnin veshet klithmat e saja neee vetem kete fiksova e ketheva nga prapa dhe fillova ta qi ne pith nga prapa vazhdoj ca me ritem dhe dora e saj shkon drejt karit te lagur qe hynte e delete si nje piston motori,e kap leht dhe e afron drejt bythes se saj.atehe e kuptova se cfar kerkonte…….ja fus me ngadalene ate bythe te bute e te shterguar aaaaahhhh nje britme e embel e saj dhe vazhdoj te pompoj ne bythen e nxeht ….me ne fund rreshkas karine mes te cicave dhe i hedh spermen ne fyturen gujen cicat dhe gjith trupin e saj.dhe keshtu vazhduam te pinim nga nje bire te ftohte hidhja ne pidhin e saj birre dhe e lepija ajo hidhte te kari ime ma freskonte dhe ma thithte me nje mani te pa pershkruar dhe plot tre vjet patem nje vazhdim te mir …..shpresoj te ju pelqej

Incoming search terms: