E takova ne nje Butik

Jam nje djal nga Kosova..Do ja tregoj nje ndodhi timen….Isha ne moshen 19vjeqare kur takova nje goc (te fejuar)qe jetonte afer nga jam edhe un…Gjate kohes sa punoja e shihja shum shpesh,e vereja qe edhe ajo kishte nje interesim ndaj meje.Kaluan disa muaj dhe u martua,dhe nuk e shihja me.Pas nje kohe te gjat rreth 1viti befas e takova ne nje Butik,mbase kishte filluar te punonte aty.Shkoja shpesh ta takoja dhe bisedoja me te me tregonte per problemet e saja familjare qe kishin filluar me burrin e saj.Dhe pas nje kohe morra nr e saj dhe filluam te kemi kontakt te vazhdueshem.Pasi kaluan 2-3muaj bised rreshtazi ne telefon vendosem te takohemi,por problemi ishte se ajo kishte nje femij 4muajsh dhe kishte problem ta linte vet ne shtepi.

Nje nate rreth ores 23:00 me beri nje ftes qe te jem ne shtepin e saj.Te them te drejten u friksova ngase nuk e dija se ndoshta mund te ndeshem me burrin e saj gjer sa futem brenda..Pasi qe u afrova afer deres se shtepis se saj e morra ne tel ta pysja se eshte vetem apo me burrin e saj dhe me tregoj se burrin e kishte ne nje udhetim zyrtar.U futa brenda ne shtepi dhe nga aty plasen emocionet…U futem ne dhomen e fjetjes te saj dhe fillova ta zhvishja dhe ta lepija ter trupin e saj gjer sa arrita tek pidhi i saj i cili ishte lagur..Futa gjuhen brenda ne pidh dhe ne ato momente po me shtrengonte karin,pas pak u gjendem ne poziten 69,gjer sa sperma ime u derdh ne gojen e saj,pastaj futa karin tim te tradh dhe te madh ne pidhin e saj dhe fillova ta qija…Klithmat e saj tingellonin ne dhomen e erresuar dhe keshtu vazhduam per plot 2or rreshtazi.Gjithnje insistonte qe te derdhesha ne pidhin e saj brenda….Dhe ashtu veprova.Pas nje jave me beri nje ftes ne nje nga hotelet ne periferi te prishtines,dhe nuk refuzova,u futem ne hotel dhe filluam prap te njejten gje,bem seks 2-3or pa nderpre dhe si gjithmon insistimi i saj ishte te leshoja spermen ne pidhin e saj te skuqur qe ishte fryer..

Kaluan disa muaj qe benim vazhdimisht seks madje ndodhte qe nganjeher dhe pas orarit te punes me ftonte ne butikun ku punonte te benim seks.. Nuk ja prishja qefin gjithnje gjindesha pran saj….Por ajo qe ndodhi dhe nuk e prisja eshte se mbeti shtetzen dhe thoshte se un jam babai i ati femije qe priste… O Zot qfar tmerri…Kaluan ca muaj dhe lindi femija.Tashme edhe vet mendoja se isha ber baba ne moshen 22 vjeqare dhe me nje grua te martuar….

Ky ishte nje rrefim sado pak i koklavitur i imi…Pak rrethqethes por me nje te kaluar misterioze…

Incoming search terms:

Takimi tek Piramida per Pavarsine e Kosoves

Pershendetje .Historia ime fillon naten e pavaresise se kosoves .
ate nate erdha ne tirane .kisha lene takim me nje vajze ,u takova tek piramida ishte muaji shkurt bente goxha ftohte . u takuam tek piramida ne tirane dolem pime kafe pastaj aty brenda ne kafe e ndjeme veten ngrohte .Une po e shikoja me mall dhe e terhoqa nga vetja mu afrua pa ze dhe i dhash nje puthje te embel.
u puthem ca minuta por lokali ishte plot dhe ndiheshim pak ne konpleks dhe vendosem te dilnim, ajo e kishte lene te shkonte ne konvikt sepse rrinte me shoqet e saja ne konvikt ,mirepo une kisha udhetuar per te dhe i thashe qe per ty kam ardhur .
Ajo me tha qe do jem e jotja sonte do rri me ty .
keshtu qe gjetem nje motel afer stadiumit . morem nje dhome dhe hyme brenda mezi priste te me puthte dhe te vazhdonim.
e shtriva ne krevat vazhduam puthjet plot me pasion dhe dashuri saqe e gijthe ai ftohte na kaloi dhe u kthye ne nxehtesi per ne te dy saqe u zhveshem teresisht .
fillova ta lepi nga qafa pas veshit ajo cdo sekonte po ofshinte saqe me terhiqte akoma me hsume nga vetja .
fillova duke i lepi gjoksin belin derisa ajo hapi kembet dhe vazhdova duke i lepi pidihn.
Kari im ishte bere shume i forte saqe mezi priste momentin te shkrihej ne pidhin e saj te nxehte dhe te fryer .
ia nxora dhe e futa brenda ajo ofshinte ohh me kenaqe futee me thelleee te lutem dhe vazhdova pe rreth dy ore duke e qire derisa u kenaqem .
pastaj beme dush dhe pushuam pas ca kohesh perseri filluam duke u puthur dhe u qire deri afer mengjesit.
pushuam dy ore dhe te nesermen dolem nga liqeni .
ajo ka qene festa me e mire e jona e kemi festu pavaresine e kosoves me nje seks dhe qejf te papare .
shpresoj qe kjo feste e dyte e kosoves te me gjeje perseri ne tirane me ndonje vajze te bukur dhe te bejme qejf te paimagjinuar …

nga A… 0685301872 per vajzat qe duan qejf dhe seks te paharruar .

Maxi ne Gjermani ben seks ne Park

Pershendetje, do ju tregoi sa per fillim nje histori te shkurter per te vazhduar me disa tjera…. Ishte viti 1998 kur ika ne Gjermani dhe u vendosa ne nje qytet afer Stutgartt, dhe pas dy jave e njftova nja gjermane dulen nja 2 here dhe heren e 3 u takuam nje nje park une isha i mbushur perplot dhe kari donte te me pelciste sapo fillojshim te ptuheshim dhe kete here pasi qe u puthem shume dhe ja rrasem njeri tjetrit duart nen pantollona e luajtme bukur gjate por nuk u qime ate nate pata dhimpbje te boleve tere naten saqe mezi nuk rpitsha te takoheshim heren tjeter dhe keshtu ndodhi te nesermen u takuam perseri ne parke dhe pas u ja futa duart gjithka dhe kishte illuar te nxehem bukur mire e luta te me vije pas dhe e kapa per dore e u mshefem ne disa “quba” aty ne parke dhe vetem ja leshova pantollat deri ne gjunje u shtrim te dyt une pas shpines se saje dhe fillova te ja rrase duart ne pidhin e saje te bere qulle, e ajo am ngjeshte mua karin e bere dyrek e qe veq rridhte ngapak lenge te cilin ajo e merrte me gishta dhe e lepinte gje qe mua me kallte edhe me shume, e mora ne dore karin e bere stupc dikur afer 22cm e tja rrasi mu ne bire te pidhit pa pritur shume e fillova ta qi ashtu prej masi, kishte nje pidhe te ngushte qe ma knaqte karin por nuk e duronte te terin se une edhe isha moti pa kerkuar pidhe e pompojsha me tere zemren derisa ajo renkonte nje arsye edhe me shume qe me beri te derdhem me vrulle mbi bythen e saje sa pritova ta nxjerr se ishte kulmi i knaqesis, a jo e shtrxdhei me duart e saja te buta deri sa e shterri. Pasi u veshem me tha pse e nxjerre uen duke u friguar e duke mos e ditur gjuhen mire por edhe i humbur ne pishin e saje nuk e kisha marre vesh qe me kishte thene se ske nevoj ta nxjerresh se i merr tabletat. Ishte kjo nje qirje e”lodht” por diqka e veqant ne park me pastaj pasuan qirje te shumta me te dhe ne shtepin e saj, me ore te tera derisa nuk munde me ajo se i djege pidhi por ne ate kohe isha hamshor i vertet dhe sa here me dilke gjumi naten perfundoaj ne mes te kembve te saj…….

Incoming search terms:

Fasaderi nga Prizreni ne Kukes

une jam ne djal nga nje fshat i prizren une punoja si fasader ne kosov dhe para disa viteve ehe nje kuksian per te bisedue per nje fasad ne kuks dhe shkuam dy ditet e para une nuk shkova dhe pas dy dite shkova pasi u njofteva me te gjith se ata ishin familje madhe dhe pim kaffe filluam punen po ne drek shoh nje vajz qe sjell kaffe tju them te drejete si e pash menjeher penisi im filloj te reagoj due e quar koken u afrova dhe e mora kafen ishte shum e bukur trup shum sexy sa qe doja ta puthja aty menjeher po ja qe nuk mundesha dhe fillova punen pas 3 ditesh un shkova vetum ne pun dhe dhe diku ka ora 10 dola ne ballkon qe te punoj kur pa pritu e hap dikush der dhe shoh ate vajzen u lodhe me tha thash jo je per nje kafe e shikova thash me mir jo se duhej qe te ruhesha sepse shkonte koka ne kukes per ksi pun me tha mos ki frik se nuk jan ketu askush jan ne nje darsem ok thas ma pru kafen e pyete se sa vjeqare je me th 30 ndersa une isha ataher vetem 26 vjeqar po a je e e fejuar qeshi jo jam e martuar me tregoj mer burrij po aj ishte me i vjeter se ajo mer 14 vite me tregoj se si ishte mertuar me msit me pyeti se a kam naj te dashtur i thash per mom jo dhe e pash se si filloj te bej levizje qe donte te me hapte rrugen e pyes po ti ke te dashur me tha jo nuk mundem te kem po me burrin a e knaqur me tha se jo si per qudi me ftoj brenda per te me treguar ne dhomen e saj se qka kam per te punuar u futa brenda dhe pilloj te me trego nuk e kisha mendjen te puna ajo me tregonte une e shikoja nga mbrapa byth te forta kishte i afrohen duke e prekur kishe duhet te kajoja ppor ajo nuk leviz pa nja pa dy fillova edhe ne doren tejter qe ta prej nuk ka pritur shum eshte rrotulluar duke me puthur me tha se nuk ka shum koh duhet qe ta bejm sa me shpejt i zhvesha pantallonat dh fillj ta merrten ne goj aq fort po pai qe nuk na premtpjke koha filluam te qihemi menjeher duke e sthti karin tem ne pidh te saj e kam pompuar dy her offffffff ahaaaaa dhe e ka perjetue orgazmen e par un filloja ta pomp sa me shum ndersa ajo ulurinte duke me then me fort zemer e qija si nje bish u kthye nga mbrapa e qija edhe me fort se kishte nje byth shum te fort mu afrua edhe mua qe te prishem me tha mos brenda te lutem e ju derdha ne bythet e saja te lezetshem e muarr pak ne goj u veshem dhe fillova pun prp po nuk e perfundova punen ballkonon e saj te nesermen shkova nuk pun po me nuk munesha se te gjith ishin ne shtepi dhe kshtu vazhduan bisedat ne telefon me te dhe ajo me tha se kishte motren ne durres dhe kishim shum mundesi ne durres per tu qir me tregoj se si burri i motres bente roje ne nje nderrmarje dhe se aty afer shtepis se mitres se saj mund te vedosesha une per te gjitha i kishte pregaditur motra e saj qe ishte nja dy vite me e re se ajo ika ne durre dhe u vendosa aty ku duhej biseduam ne tel dhe e lam ka ora 23 i nates un te jem ne shtepin e motres se saj fik ne ora 23 un isha aty u prezantova me motren e saj ishte edhe me e bukur se kjo pim nga nje pije dh nuk vonuam shom dolem ne nje dom tjeter ku filluma te putheshim fillpja te zhvishja dhe te ja tittha gjinjet qe i kishte si moll ja vura gjuhe ne pidh dhe nuk ndaloja duke ja lipi pidhin sepse isha duke lepir pidhin me te paster qe kisha lepir ndonjeher morrem pozit 69 nuk ndaleshi duke u thithurr ajo e merrte ne goj si e qmendur duke mum lutur qe sa her te prishesha duhej qe ta beja ne gojen e saj dhe kshtu veprova fillova qe te qija ne pidhin e ngrohte e pompoja aq mir sa qe filloj qe ulurinte shum uff aahhhhhh ke nje kar te pa par lali ma fut me thell uffff lali me kalle me fort orgazmat nuk po ju ndalesum dhe mua me erdhi radha e hoqa nga pidhi i saj dhe ja mbusha goje plot sper pudhava pak biseduam po doren nuk e hiqte nga kari im me tregonte se burri i saj e kishte vogel se nuk e qinte shpesh duke folur filluam pra e muarr ne goj me mjeshtri mu que aq fort sa donte te peciste desha qe ta qija pap ne pidh po me tregoj se nuk ishte qir kurr ne beth dhe mu lut qe ta qija ne beth ja laga pak biren ebethes dhe fillova te ja shtija kishte dhimbje po kishte edhe deshir qe te qihej ne beth e shira deri ne gjys dhe fillova ta pompja me kujdes filoj qe edhe ajo ti levizte bythet uffffff aaaaaahhhh te dhem e pyeta me tha edhe me dhemb po edhe shum lezeet kam u prisha i teri ne bethen e saj e knaqem qe te dy dhe erdhi koha qe te largohem perj a ty kshtu vazhduam per nje jav bashk ika per ne fashatin tin ne prizre po mbaja kontakte me te dyjat ne telefon ….. do te ju tregoj edhe se si me motren e saj fillova

Incoming search terms:

Vajza Nga Fshati

Njgarja dhe eshte 100 % e vertet. Emri isaj eshte E…. ne ate kohe ajo i kishte mbushur te 17 ndersa une 21 vjecar. Njiehshim pasi edhe un isha po nga i njejti fshat e ndersa fshati nuk eshte edhe aq i madh diku redh 1200 banor . Ajo ishte nje vajz e bukur ,simpatike dhe ne shikim te par dukeshte shum serioze . Prinderit e saj ishin te prapambetur dhe nuk e lejuan ate qe te vazhdoj ne shkolle te mesme , por mezi qe e lejuan qe te ngjek nje kurs per robaqepse. Ndersa udhetonim me po te njejten kohe per ne qytet sepse un punoja si kamarier ne nje restoran shpesh her takoheshim me shikimet tona dhe verejta se ajo deshiron te me tregoj dicka. Filloj te me pershendes , dhe nje dit hyri ne autobus dhe u ul pran meje , me pershendeti dhe me tregoi se ben kurs per robaqepse ndersa une pasi kisham njohuri mbi familjen e saj dhe gjithashtu e dija se vajza eshte e fejuar me nje djal nga nje fshat tjeter afer fahatit tone por qe ai jetonte ne perndim nuk deshiroja qe te hy ne kontakte sepse me te verttet ishte e bukur dhe mendoja se do te reshqes e do ti gerkoj dicka qe sduhet. Desha te ri larg saj pasi nuk desha qe te kem ndonje problem me familjen e saj. Por nje dit perseri u ul se bashku me mua ne autobus dhe duke biseduar me tha qe deshiron ta pim nga nje kafe diku dhe te me tregoj dicka . Une nuke refuzova dhe shkuam ne nje restorant ne qytet dhe me tregoj se prinderit e kishin fejuar pa pelqimin e saj dhe se te fejuarin nuk po e pelqen. Pastaj duke biseduar me tha qe eshte e dashuruar ne mua dhe se ka deshir qe un te jem mashkulli i pare per te. Un edhe pse ishte rizik nuk e refuzova por pranova me nje kusht qe virgjintetin ta humb me te fejuarin e saj. Per fat te keq i fejuari saj duheshte te kthhet nga mergimi vetem 1 jav para se te jet dasma qe do te thot se duheshte te presim diku edhe 3 muaj . Filluam qe te shihemi me shpesh ne restorntin i cili ishte vntakimi yn. Keshtu qe nje dit i thash qe te mar nje taksi dhe te vjen ne nje motel ne qytet. Per disa minuta ariti . E bukur , trup te mir dhe sexi , cesht me e mira nje femer qe nuk e ka prekur dore mashkulli ndnjeher sepse edhe me te fejuarin ende nuk u kishin takuar.fillova qe te xhvesh robat e saj nje nga nje duke lepyer gjith trupin e saj , ajo nga knaqesia bertite dhe duke zbritur neper trupin e saj arita ne mesin e kembeve dhe duke lepyer pidhein e saj ajo u cmend nga knaqesia ndersa kari im kishte aritur maximumin. ne nje moment ndalova dhe i thash qe ajo e ka radhen qe te me kenaq mua. Ajo nuk e kuptoi dhe me tha se kemi nje kontrat qe virgjinitetin e saj ta ruajm per te fejuarin e saj. Po i thash do ta ruajm por un deshioj qe kete k…. tim ta futish ne goj dhe te arij edhe un kenaqesi dhe keshtu veproi duke futur ne gojen e saj te embel deri ne knaqesin time e duke shperthyer ne gojen e saj. keshtu vazhduam shum dit me radh deri nje dit kur nuk munda te duroj dhe karin tim e drejtova ne bythen e saj te mrekullueshme , ne fillim me kujdes te vecant por pas disa minutave me forcen me te madhe qe kisha e shkatrova virgjinitetin e saj por ne byth. keshtu vazhduma me kenqesit tona deri kur u martuan dhe pas dasmes buri i saj shkoi ne mergim ndersa e…. duheshte qe ti regulloj dokumentet e vizes. Papritmas me ra tel. dhe ishte ajo , per mua befasi me tha qe po te pres te vendi , me vrao shkova dhe cte shof nje nuse te shkelqyer . Fillova si cdoher duke e lepyer me minuta e or te tera , dhe ajo normal duke lepyer karin tim dhe ne momentin final ja futa karin duke menduar se me tani ruaga do te jet krejtesisht e kalushme por buri i saj nuk e kishte zgjeruar vrimen e pydhit te saj kshtu qe mu desht qe te punoj ne kete aspekt duke skyer pydhin e saj dhe duke kenaquar ate dhe veten deri ne maksimum e duke u derdhur ne te . kete e vzhduam edhe disa her deri sa shkoi edhe ajo keshtu qe sot nuk kemi kontakte sepse un nuk deshiroj qe te mos i beje probleme.

Incoming search terms:

Prishtinalia

Jam nje djal nga Prishtina .jam 23 vjeqar…historia ime eshte keshtu…Nje dite dola me te dashuren time si zakonisht me vetur dhe me tha qe te shkojme diku jashte prishtines per shkak se deshironte nje vend me te qete per te qendruar vetem ne te dy..Une vendosa qe te shkojme ne Prizren..mberritem aty hinem me 1 kaffiteri edhe porositum me pi diqka po as un as ajo nuk mujshim mu bo rahat diqka edhe me tha a shkojm ne nje hotel e te bej nje dush se jam shum e lodhur..Ajo natyrisht e kishte vetem pretekst qe te bejme seks se bashku.. une normalisht qe pranova sepse edhe une e deshiroja te njejten gje..Shkuam ne nje motel dhe posa hym brenda ne dhome mbylli deren e dhomes me qeles,mbylli celuarin e saj dhe filloj te me puth shum..une fillova qe tia zhvesh teshat e tia lepij gjith trupin..tani e kisha zhveshur te teren..o zot kari m’ishte bo dru e mu kishte qu sa qe menxi pantollat ma zishin.. ajo e murr ma qperthekoj zinxhirin e pantollave dhe po ma merrte ne goj ooh zot qfare knaqesije…moti sma kishte marr dikush me mire ne goj. u eksitova shume dhe u derdha ne brendi te gojes se saj..ajjo e perbiu te gjithe spermen. pas pak e mora dhe e shtiva ne shtrat dhe po luaja me pidhin e saj te vogel i cili ishtte bere qull nga eksitimi..ajo u nxeh edhe me shum dhe me lutej qe tia futja.. une e nervozoja ate sepse doja qe te me lutej..por smundi te duroj dhe ma kapi karin e e shtini ne pidhin e saj te nguushte pasi ishte e virgjer..# ather bertiste si e qmendur dhe me kerkonte qe tia fusja sa me fell dhe un sikurisht qe ia plotesoja deshirat e saj ..por ajo ishte nje profesioniste e vertet edhe pse ishte e virgjer..beme seks diku rreth5 ore.. e kputa krejt e qiva n’pidh e qiva n’byth e bona krejt qull prej spermes kurse ajo deshironte akoma .une e morra atte the e vendosa ne pozicionin “lopthi’ dhe fillova ta qija aq shume sa qe zeri i saj degjohej ne ter hotelin.. ajo u derdh sdi saher brenda asaj dite edhe un po ashtu..Ishte nje seks i papam un e doja edhe ata ama ma shum e doja seksin e saj se pernime ishte shum shum seksi…e kom 1 kshill per krejt: boni seks sa ma shum se ska sen ma mir..

Koldi sy kaltroshja e cmundur per seks

te them te drejten jam e bukur kam sy te kater buze te trashe ku te gjithe me thon se jam shum seksi, po uen dua te ju tregoj nje histori timen qe edhe teksa shkruja vagina ime laget beht qull deri sa ushrtoj qe ta merrja patent shoferin njeri nag instruktoret me pelqent shum po e diaj se aedhe ati i pelqej dhe nje dite e takove ne vendin time dhe me mori me veture te autoshkolles edhe ai pse isht shum i ivjeter se une po ishte i bukur dhe em tha se je shum e buker ai ishte i martur dhe ka 4 femij do te ejte krenar ai qe do te merr per grua uen ja ktheva se do te isha krenare sikur te kish nje burr si ai ai qeshe pata degjuar se ai per seks eshte shum i mire nuk foli nje kohe asgje dhe me tha qe em respekton shum une tani fillova te qeshe dhe i thash ke frig nga une me tha jo po don te vazdhoj aty ku dua une po i thash shkurt dhe u nisem per nje qytet tjerter te ju them te drejten si kemi marr rruge per ne qytetin tjeter filloj te me perkthel tek kemba uen vetem lageja behsh qull dikur i thash te lutem e ndal amkinen e nadli ne nja skaj te rruges une fillova ta puthe me tha prit edhe pak se gati arritem dhe vazdhoi arritem te nje hotel qe ishte shum i bukur sa zbritem prej vetures filloi edhe ai te me puthe ne goje ne qafe une gati fillova te bertes nga kenaqesi u afruma te recepcioni i murrem celast hipen ne lifte dhe ne lifte putheshim hym ne dhome te dy fillaum te putheshim si te cemndure ai isht i vjter dhe kenaqet me mua se une isha shum e re ne ate kohe duke u puthure e duke u zhveshure ne funde te dy u shtrim dhe filloi te ma leip vaginin time dhe me gishtat me shtint ne vrim une vetem renkoj nga kenaqesi ohoh oh ai edhe me mire e ebnte i thash paska pas te drejt qe kan then qe ben mire vetem qeshi dhe ma dha pensin e ti ne goje une nuk dija edhe aq mire o ai me tregon se si te ja beje per 10 minuta me emsoi perfekt ta bej mi puthte gjoksat me gishta ma pregt klitori me kallte ne funde e shtin pensin eti ne vagin time une u kenaqesha bemm llojlloj pozocioni ne fune em tha dua ta kry ne gojen tende ok i thash edhe u afru e ter speram e tije ra ne gojen time mua me erdhi per te vjell se ishte hera e pare qe po provij dicka po ai me tha ju edhe se jeni lag nuk e perjtuat orgazmen qe dueht filloi te ma lepi prap vagone dhe me gitshta prekt klitorin time ne fune e pash qe dicka nga brendesi e zemres po me dilte dhe arrita ne orgazen ju ngriat dhe fillova ta puthe si ecmendure i thahs ky ehste seks se anjehr ne jete nuk ekam perjtu kete ben nje dush dhe prap filluam te bem seks si te cmendure tani ishim ne pocicioni 69 te dy renkonim ai em thoshte ta henksha vaginen e njome me puthe ne gjoks nderca celularin e ti e shtine ne vagine time o zot si ndjehsa flutoroj ndresa penisin e tije nuk elshoj nag goje me beri gjithe cka qe doja une perjtoj tani orgazam te nej pasnjeshme ben seks rrethe 6 ore u lam dhe u nisem kemi be seks edhe vazdhojm te bejm une tash jam e martuar po cdo here kur kam mundesi e thirr te bem seks se ben shum mire cdo here e kryn ne gojen time te them te drejten me kenaqe shum edhe tash deri sa shkruj historin time jam be qull me therret ne tel ne pune nder tavolin e coj fundit lart the me thot shtini gishta shpesh kur nuk kemi mundeis te tahokemi ebem ne ekte menyre ai tash eshte dike 55 vjec e une 29 po historija jone filloi kur une isha vetem 18 vjen e dua dhe me don dhe mezi po pres ta takoj e te cmnedem nga kenaqesi mos em ekckuptoni po ai eshte per mua gjithcka e dua ate e dua seksin etije

Incoming search terms:

Ekstravaganti nga anglia

Historia ime fillon qekur me fejuan pa deshiren time.Ai punon ne Angli dhe tju them te drejten jam e kenaqur sepse se shikoj shum shpesh,por ne gusht me tha ne tel qe do vinte per pushime,seq me ra si bomb ky lajm sepse e dija se cdo me gjente,Me 1gusht erdhi tek shtepia ime dhe me kerkoi qe te iknim ne plazh bashk por un per tmos i then troc jo i thash nuk me pelqen shum deti,por qe sbesoj qe te na lej babi i thash,Ai i tha babit qe ta mar x qe tshkojm ne plazh babi pa nje pa dy i tha po.Hyra ne dhomen time dhe u vesha ai po me priste ne makine,vajta tek makina dhe u nisem,gjat ruges un spo flisja fare dhe ky qe spo mi ndante syt,me tha meqe ste pelqen deti do te tcoj ne nje vend tjeter dhe un e pyeta se ku do me coj me tha surpriz,Ai e ndaloi makinen ne nje hotel dhe me tha dil nga makina un dola dhe i thash qe brenda nuk hyj,ai me kapi nga dora dhe me terhoqi me futi ne dhome dhe un qe po dridhesha nga frika ai mu afrua dhe po me shikonte ne sy un i thash te lutem mos me bej gje se jam e virgjer,por po pasur fare meshir filloi te me puthte nga qafa nga cicat dhe u ul tek pidhi duke ma lepir me gjuhe un ne ate qast njeva shum kenaqesi pastaj kur nxori nga pantallonat nje kar super te madh mua me hyri frika sepse po e shikoja per her te par nje kar te vertet,ai e mori dhe per te ma futur ne pidh e kishte shum te veshtir se isha shum e ngusht un po qaja dhe po i thoja te lutem mos ma bej kte ai pa meshir e futi ne pidhin tim qe un po ulerisja nga dhimbjet por ai kujtonte qe po ulerisja nga knaqesia por sishte kshtu,Nuk mendoi fare qe un isha vetem 15vjece dhe po ma bente dicka pa deshiren time un humba thesarin me te cmuar qe kisha virgjerin time me nje njeri qe se dua,Un e quaj Perdhunim kte gje dhe jo dashuri.TI QIFSHA ROPT MU NE PIDH O X.sepse ma shkaterrove jeten.

Incoming search terms:

Kam KOjshiken per marak

Ishte koh e nxet diku 34 grad celzius un isha vetem ne shtepi duke shikuar televizon kur papritur ra zilja dola dhe pash V kojshiken te dera ..urdhero i thash me tha erdha te shoh se nuk me ka mbetur edhe shum koh te qendroj do iki …i thash ok ajde hy brenda se vap e madhe dhe pim diqka ..nuk hezitoj me nje buzqeshje te embel dhe hyri brenda .. un ket vajz e kam njohur qysh moti dhe gjith kom pas deshir me qi drejten me fol nuk kom nejt shum me to perveq ne nje darsem para 2 vitesh ..dhe hyri brenda ..i thash prit 1 min t’shkoj tmarr me pi diqka dhe kthehem shpejt .. ajo ishte veshur seksii ..shorce te ngushta dhe nje kemish me krah te shkurter dhe gjys e qelur te gjoksi ishte seksi .. por vithet i kishte te formuara mir ngul perpjet sa qe donin te eksplodonin nga shorcet e saja ..ajo mu em eksitoj se tepermii ..mora nje leng per te pir dhe filluam te bisedojm ..un e pyta si ja kalove kto jav pushimi ..ajo mu pergjigj shum mir me kishte marr malli per vendlindje dhe per djemt ktu jan te shkelqyeshem ..un ja ktheva edhe femnat po shum tforta jon bo na kallen e hajt ..ajo qeshi dhe tha jo bre per juve so problem kur dush muni me nxon e sene vene qa me bo na .. un e vrejta qe ajo e pelqente ket bised dhe gjithmon em ngacmojke me fjal ..dhe un fillova te qelem ende ..ja dhash nje kompliment i thash se je veshur shum sexyy pernime e ki ni stil provokus qe te shum meshkuj je ne qender te vemendjes ..tha mos em livdo ..jo i thash osht ni sen qe shihet edhe trup edhe kshtu komplet je perfect femen ..ajo me kto fjal u eksitua shum dhe u qu n’kom e boni ni sfilat erdhi dhe me puthi ne faqe leht ..un mbeta i habitur ..wowwww edhe puthjen e ki te lezetshme ajo buzqeshii kjo puthje eshte shum fminore ma shum i preferoj puthjet francese ..un ja ktheva m’kalle ..ajt bone pra nese sprish pun ..tha a e ki naj kon shpi ..thash jo vetem,, prind kishin shkuar ne nje darsem te dajt un isha vetem …tha ok e tash po ndihem me shlir ..u afrua dhe me dha nje puthje franceze un u eksitova se tepermi po edhe un ket rast e tregova pervojen time edhe un ja shtina guhen brenda gojes se saj dhe me tha ..ti qenke profesor per puthje ..i thash ashtu diqka ..fillova ta prekja ne vithe ja shtrengoja shum dhe kari im me u be dru u ngri si nje hu gjigant ..ajo e verejti dhe mu afrua edne me shum per ta ndjer karin tim te madh ne vithet e saj ..ma rrembeu me nje dor dhe filloi ta tundi ngadal ndersa un fillova me ja shti doren ne cica ja nxora njeren cic dhe vertet i kishte te mdhaja fillova me ja lepi si i qmendur derisa sa ajo u lag un e verejta ket ..un u zgjova ne kemb dhe filloi te mi hjek shorcet dhe u shfaq kari im ne fytyren e saj ..ajo u kall dhe filloi ta thithte si nje profesioniste e vertet e shtike ne goj deri ne fyt e nxirrke ma pshtyke karin e lepiu pastaj perseri e futke ne goj koqet mi thithi dhe ma beri qull karin me lengjet e gojes se saj .. pastaj u shtri ne rkevet dhe fillova nga kembet e deri te pidhi qe ta lepi kur u afrova tek pidhi saj i rruar po e kishte len vetem shkronjen V nalt pidhit te saj dhe e verejta se e kishte edhe vothin ne klitoris ..uhh ajo me eksitoi se tepermi fillova te ja lepi pidhin si i qmendur klitorin ja kafshojsha let ajo nxirrte klithma nje pas nje nga orgazmat qe i perjetoi ne at cast ..erdhi koh per tja ngul karin tim te madh qe ajo me gjith qef e priste ne pidhin e saj te vluar nga etja per kar ..dhe ja shtina e qiva fort pothuajse ne te gjitha pozitat ..u prisha se pari ne vithet e saj perseri filluam per ta qi ne pidh kari im perseri u forcua si me par qe ishte ..ajo me tha se je nje luan i vertet un i thash ..do te qi do te knaqi loqk ..ajo buzqeshi dhe me tha vepro si din ti shpirt ..kaluam te pozita doggy style kur ja futa karin nga mbrapa dhe ajo e ndjeu te terin ne pidh e pompoja fort dhe ne u bem qulll e pompoja aq fort sa qe kembet e shtratin u thyen dhe kemi ren ne dyshek ..perseri e qija po tash ne anus..nuk e kisha veshtir qe tja fusja ne anus se e kishe vrimen bajagi te gjer …fillova edhe aty ta qija dhe ajo mi thithe gishtat e mi …e qiva fort dhe per sfundi her u derdha, deshironte qe te prishem ne cicat e saja te medha dhe un nuk hezitova dhe u derdha ne gjoksin e saj dhe ajo shikonte spermen se si dilte nga kari im me nje fuqi te madhe mbasi u derdha perseri ma murr ne goj dhe e pastroj nga sperma qe me kishe mbetur rreth guxhes time te fryr ..qendruam ne shtrat per 5 min ..dhe u zgjuam e luta qe te bejm nje dush se bashku ..po ajo tha me mir te shkoj se mund te vijn prindet apo ndokush te me kerkoj pastaj nuk ka kuptim ok ..e percolla dhe me nje dor ja rraha fort vithet thash ma ke knaq karin oj loqk .. dije ne Kosov ka djem te mir q edin te bejn te lumtur ..tha do tjau tregoj shoqeve atje ket histori ..un qesha dhe e putha ne faqee let dhe ikuu ….. kjo ishte ngjarja qe me ka ndodhur veren 2010 ket ver qe shkoj ..besoj qe ju ka pelqy tregimi ..ju uroj fat edhe juve

Incoming search terms:

Qija nje greke te pasur

emigrova ne greqi banoja ne nje shtepi te vjeter .perball saj ishte nje vile e mrekullushme.ku banonin greke.ishte nje mbasedite vere shum e nxete dhe kisha dale ne ballkon dhe po pija nje bire ku perball papritur shikoj nje trup shum sekesi nuk arija ti besoja syve.ishte zhveshur krejtesisht me flok te gjata geshtenje rreth 175cm me vithe te rrumbullaketa me nje gjokes fantastik ngela i mahnitur.ajo vinde verdalle ne dhomen e saj dhe une e veshtroja na nje distance jo me e madhe se 4m ne fillim mendova se nuk me kishte vene re bej sikur flas ne telefon po ajo as qe e cau koken fare .me hiku truri kari ime ishte ngritur keq po me delte truri e pershendes me dor me buzeqesh.rri dhe 1 min fishkellej let dhe i bej me dor qe ti terheq vemendjen me ben me dor ajde.njeher u shtanga do me bej ndonje kurth pasi jetoja me vellane ne ate shtepi dhe une kisha rreth2 jave ne ate shtepi.shkoj te dera e saje dhe nuk ari ti bie ziles me hap deren dhe me thote eja nuk dija dhe mire gjuhen .afrohem pak i tembur i hutuar prek doren e saj te bute dhe magjepese ishte vetem 17vjec me terheq rreth vetes shikoj se mos ka ndonje tjeter aty po me kot ishte momenti .kari me ishte bere si nje shkop gome kisha vesh nje pale te shkurtra te gjera dhe kari me rrinte drejt para as qe e kisha vene re nga bukurija dhe kurioziteti se do qija nje grekete pasur,me hedh sute te kari ime dhe buzeqeshi me leshon doren drejte karit tim nuk kishte me ca te prisja pasi ishte e shveshur vetem me tanga.filloj ti puthe gjoksin e saj te mrekullushem nderkohe ajo me heq tutat dhe me ferkon karin letesishte.filloj ta puth rreth qafes veshin ngrihem puthbuzete saj te zjarreta qe me thoshnin fjale qe nuk i kisha degjuar kurre me pare ferkoj vithet e saja te forta e te lemuara.pasi me shtyn mbi krevatin e saja fillone te ma mari ne goje ishte nje kenaqesimbi buzet e saja te shtyja karin gjigante qe po me rrifte si nje vinxh i vertet.kethehemi ne nje pozicion69 dhe filloj te lepij pidhin te rruar e te parfumosur te saj ishte nje llave e nxehte qe i delte nga trupi i saje rrasja karrin tim ne gojen e saj dhe thithja me mani te madhe pidhin e saja.e sa do te duronte kari i shkrete ariti ne piken kulminante ne nje kohe qe dhe pidhi i saje ishte bere si nje pjerer i pjekur mire .e vazhdoje ta kap per vithet e saja dhe i lecoj karin drejtvagines se sajaafroj ngadal dhe e shtyj ngadale klithmat e saja me benin te shtyja dhe me shume dhe keshtu vazhduam.per pak .hedh kembet e saja ne supet e mija dhe duke puthur kembet e saja mbeshtes nje jastek ne mesin e saj.dhe vazhdoj te qi si i marre.me guxhulisnin veshet klithmat e saja neee vetem kete fiksova e ketheva nga prapa dhe fillova ta qi ne pith nga prapa vazhdoj ca me ritem dhe dora e saj shkon drejt karit te lagur qe hynte e delete si nje piston motori,e kap leht dhe e afron drejt bythes se saj.atehe e kuptova se cfar kerkonte…….ja fus me ngadalene ate bythe te bute e te shterguar aaaaahhhh nje britme e embel e saj dhe vazhdoj te pompoj ne bythen e nxeht ….me ne fund rreshkas karine mes te cicave dhe i hedh spermen ne fyturen gujen cicat dhe gjith trupin e saj.dhe keshtu vazhduam te pinim nga nje bire te ftohte hidhja ne pidhin e saj birre dhe e lepija ajo hidhte te kari ime ma freskonte dhe ma thithte me nje mani te pa pershkruar dhe plot tre vjet patem nje vazhdim te mir …..shpresoj te ju pelqej

Incoming search terms:

Gruaja e Mikut

pershendetje lexues te dashur, kjo histori qe po ju tregoj ka ndodhur para 1 viti, jam i martuar jam 32 vjeq, dhe jetoj ne nje shtet te perendimit, afer i kam edhe familjen e gruas ku ka edhe vllaun e martuar, gruja e mikut tim, ne mosh 5 vjet me e re se un sa her qe shkoj per vizit me shikonte me nje shikim disi provokues, por duke patur parasysh qe ajo asneher nuk kishte mundsi te ishte vetem ne shtepi sepse jetonin me familje, pra gjithmon ishin vetem shikime, harrova tja pershkruaj gruja e mikut asht shum sexsi e gjat me gjoks qe gjdo mashkull do ta kishte lakmi, bithet shum te bukura e te forta, e gjat dhe buz te trasha flok te gjata me nje fjal shum sexsi dhe provokuse, sa her qe me bjer afen shothmon ja sho gjoksin se ajo vet kujdeset per ket gje, erdhi koha ajo filoj pun vetem 2 or ne mbramje, nje dit teri sa ajo po shkonte ne pun un e ndala veturen time luksoze dhe i thash qe te shpie ne pun me vetur ajo sikur se miezi qe kishte pritur, rruga sgjaste nja 20 minuta deh duhej ta shfrytzoja rastin per naj bised te nxeht.
fillova i thash qe je shum e bukur dhe sexsi, e i thash qe me pelqen shum stili i saj, ajo pak u kuq she me falemderoj,i thash se kam pas deshir me pas nje femer si ti, ajo me shikoj edhe me tha se edhe un i pelqej asaj si mashkull,se gjoja paskam nje stil te veqnt, perderi ssa gati erdhi koha qe ajo te zbriste per ne pun i thas qe kisha pas deshir te kem naj menyr per te konktaktuar pak me msheft, ajo me dha emailin e saj qe nuk ja dinte burri i saj apo miku im,
menjeher jam kthyer ne shtepin time ja ja kam shkru nje email ku thash qe kam shum deshir me nejt per naj moment me te bashk per me bisedu se gjoja po me pelqen biseda me te, kaluan 4 dit dhe as nje pergjigjeje, kur nje dit ma ktheu dhe me kishte shkruar se prej ati momenti kam nje tjeter mendim per ty, me tha qe zakonisht mastite prej ores 1 teri 3 shte vetem ne shtepi, un ne ate koh isha ne pun sdi si tja beja.
morra nje dit pasditen e lir, dhe shkova u pastrova u parfumosa dhe drejt e te miku por pak me frik se mos ishte edhe dokush tjeter ne shtepi por isha i pregaditur se qka te thoja nese del edhe dikush tjeter,
i rash ziles ajo me foli ne mikrofon kush esht, i thash jam un kam ardhur per ket pun gjoja se kisha per te marr diqka se akoma se dija se a ishte vetem, ajo qeshi me ze dhe tha hajde hajde merre dhe ma hapi deren,
u ngjita lart dhe qfar te shija sikur ta kishte ditur se do shkoja ishte e veshur me nje kmish shum te holl qe ja nxjerrnin gjoksin shu sexsi, dhe nej pal gjinse ngjit per trup, qe e tregonin shum sexsi.
u ula dhe ajo me pfroj nje pije, dhe u ul perball meje, filloj t eme provokonte duke me pyter se qka do merrja dhe vetem qeshte,
i dhash qe me te vertet kam ardhur per ty me bisedu me ty, ajo me shikoj me nje shikim teper provokus beri pak nje lepirje te buzve, dhe u qua ne kemb duke hexur me nje dridhje tre vitheve iku ne dhomen e vet me tha te pres pak, kaluan 3 minuta kur u degjua zeri i saj qe me thrriste hajde te me ndimosh diqka, kur shkova vetem kmishen e kishte hequr por gjinset jo, duke u dukur teper sexsi, me tha mos te humbim koh se nuk asht ma shum se 2 or vetem, dhe mu gjujt me puthje sikur e marr, mua me vloj gjaku, me shtinte gjuhen teri ne fyt mendova po kjo qenka e djegur per sex, ashtu vazhdonim ne kemb duke e gjveshur njani tjetrin mbetem vetem ne brek, mua kari dont te me explodonte, ajo nuk shikonte akoma posht por e qoj doren dhe e preku mbi brek, dhe leshoj nej se hhmmmmmmmm dhe un ja lshova doren permi tangot e saja por qte shifsha ishte buer jashtzakonisht qull ndermjet kembve, qfar ke kshtu i thash, mos fol ma ktheu se u dogja, u ul ne gjunj dhe mi hoi brekt dhe doli kari im i sterfryer para fytyres se saj jo veq pa me habi dhe me shikoj mu ne sy e tha lum ajo guja jote me qfar kari po qihet, un me buzeshje i thash se mund te jet edhe i yti sa her qe te duash, ajo filloj ta thithte si e marr habitsha si mundet me fut te gjithin ne goj edhe te pumponte pa nderpre pa e nxjerr fare nga fyti ku e kishte futur, vazhdoj per nja 10 minuta duke e thithur e duke e ferkuar bidhin e saj, un e kapa per flokesh edhe me gjith forxen ja shtisha ne gojen e saj ejo e nxjerri nga goja edhe me tha a mundesh me me qi ne goj me ma shum forc, kjo fjal mu pe kalli krejt, ajo ishtm ne kulmin e saj po perjetonte orgazem, dhe un nuk durova ma dhe ja derdha spermen ne fyt ishte diqka jashtzakonisht interesant, pastaj u gjujtem ne shtrat she filluam me 69, ajo ishte krejt e gjullur ne mes te kembve ndersa ma thithte karin per 5 minuta e beri perseri ne form per aksion, ashtu si ishim ne 69 un i shtrir perfundi ajo u qua dhe u kthy me kok nga un dhe u ngul ne karin tim dhe filloj te qihej si e qmendur, dhe bertiste me sa fuqi qe kishte per nje moment edhe u friksova nga zhurma dhe i thash qe te kem kujdes, ajo bertiti me qij fort qije pidhin tim e mos e ke problem per asgje, bertiste ohhhhhhh uffffffffffffffff oooooooohhhhhhhh me kalle, ndersa kaleronte gjoksi i saj i madh e i bukur dundej lart e posht un ja shtrongoja bithet me sa forc qe kisha, pastaj ndrruam pozicjonin ajo u shtri dhe i qoj kembet ne supet e mija ne ket pozicjon mund te depertoja edhe me fell gje qe ate e qmendi edhe ma shum me terhiqke nga bithet e mija sa ma shum qe te depertoja mrena pidhit te saj qe me dukej se do te dilte flaka, ajo perjetoj perseri orgazem por nuk ndalonte, pastaj u kthye ne dagy stil dhe ja futa nga mprapa, edhe njekosisht ja futa edhe kishtin e madh ne anus sjo vetem perpilitej si e mendur e pa kurfar kontrolli, me tha te lutem hiqe kishtin nga anusi dhe fute karin se u qmenda,
menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i thash se do derdhem ajo shpejt beri nje rrotullim dhe ma ofroj gojen dhe fytyren e saj, ja derdha spermen time me nje fuqi neper fyttyren e saj te mrekullushme neper atu buz te trasha e ne gjoks kudo, pastaj pushuam pak dhe mu mu duhej te iki sa me shpejt sa num me kishin zen me presh ne dor, perderi sa po beheja gati te ikja ajo me puthi e me tha qe ket duhet ta bejm me shpesh se kam nevoj per karin tend dhe per nje sex te qmendur si ky qe bem, i thash qe kur te na ipet mundsia ktu me ke, prej asaj dite se paku nje her ne jav e gjejm mundsin per sex, ose ne shtepi kur ajo asht vet ose ne bodrum, nga nje her edhe ne shtepin time kur ajo shkon per te ber pazarin, erremi vesh vetem me email, tash edhe kur te shkoj me per vizit rri memua pak me e buzqeshur, e sa per gjoksin akoma ja sho kur te ma sjell kafen se ajo vet kujdeset per ket, lum miku im qfar gruje ka,

Incoming search terms:

Shkelqimi dhe punetorja

historia ime fillon ne moshen 16 vjeq isha ne dugoj duke punuar afer dugojes sime ishte nje librari aty aty punonin disa familjar po qe te dy ishim me pun keshtu qe ata vendosen qe ta punsojn ni puntote keshtu qe nje dit kur dola me mengjes ta hapi dugojen time e pash nje vajz duke pritur te dyqani i komshis dhe nuk fola me at vajzen she e hapa dyqanin tim keshtu ja dy dit dhe une doja qe te hija ne kontakt me at vajz por si per fat nje mengjes kur dola ne dyqan po e sho at vajz nuk po munde ta hapte dyqanin duket se brava ishe e prishur dhe mu drejtua qe ta ndimoja dhe une pa hezitim i ndimova dhe aty u njoftuam me at vajz me Marin pas nje ore i ofrova nje kafe dhe ajo pranoj kafen me knaqsi dhe filluam me bised po e ves per vjeq sa i ke ajo me tregoj 22 me tha i kam edhe oi drejtohet ka une po me pyt se sa i kam une une nga frika qe ndoshta me konsideron si femi i saj nuk i tregova te verteten i thash qe i kam 24 e ne vertet i kisha 16 po isha i gjvilluar me trup dhe nje dit me drejtua dhe me tha a mos don te dalim bashk pas orarit te punes une pranova dhe dulen neper qytet mu drejtua se ku do shkojm me pi kafe une e drejtova ne nje kafiq te nje shok i imi nuk kishte shum pun ai ja dy dit ashtu aty vetem u puthshim une ja rrasja guhen dhe ja vendosja doren ne pidhin e saj te lengt por nje dit ai shoku po me pyt se a e kom qi at marin i thash qe jo me tha o budall shfrytzoje rastin se nje her te vjen vera ka dera me tha ja qelsat e kafiqit dhe kryj pun me at vajz kur shkuam nje dit tjeter aty ne kafiqin e ati shoku une u ulem te banaku vendi i yn i perferuar dhe ai shoku mu drejtua dhe me tha shk…ja qelsat e kafenes se kam pun ja 1 or kshtu rrin ju i morsa qelsat dhe vendosa ne der duke e kyqur deren dhe u ula ne karrige i thash asaj vajze duke e ditur qe ishte virgjer i thash qe ti lante gotat te banaku mu pergjith tha se une do ti laj ajo hyri te banaku per ti lar gotat dhe pastaj une hyra ne banak duke e puthur at dhe thillova qe tja prekja pidhin e saj plot epsh duke ja hequr rrobat ajo mu kthye e ne tha mos te lutem mos po kati im e kishte arritur temperaturen e 100% e dikur ajo u dorzua ja hoqa pantollonat dhe filloja tja lepij pidhin e saj plot sper qe i kishte dal nga pidhi i saj i lnget me th me ngadal ne ngadal une i thash eh moj bukuroshe e shikon karin tim ajde merre ne goj kur u ul me tha qenka si mikrofon iu pergjigja oki hajde pershndete mamin dhe babin se e ke mundesin qeshi duke e nar karin tim te madh me tha se u kalla te lutem me qi po ngadal se jam e virgjer oki i thash kur e vendon per sedoperi ajo me tha ngadal oki i tha ja afrova karin tim ne pidhi i saj duke ngadal por epshi im nuk u ngadalsua dhe ja futa karin tim ne pidhin e saj te virgjer ajo bertiti o jeta ime shkoj une e kam pas krenari virgjrin duke e qir ajo bertiste o me thell me thelll ju pergjigja se te gjith karin e ke ne pidh oki e kryem aktin ton dhe ajo pas disa dite dul nga puna sepse e kishin fejuar me nje djal dhe aj ishte gjeloz dhe nga ajo dit nuk e pash ma kurrr.

Incoming search terms:

Merakliu

Kete refim te imin po e tregoj per here te pare ketu dhe shpresoj se do ju pelqeje.Eshte refim i vertete.
Kunata ime (Motra e gruas) eshte femer relativisht e bukur,ka cica te bukra,jo shume te mdhaja por bythen e ka te rrumbullaket dhe te rast.
Shume here kame mendu se si ta bej per veti,thjesht kisha deshire qe ta qij.Ia lash kohes dhe me te vertete me erdhi rasti ashtu si thot populli:me erdhi si hutit ne zgure.
Gruaja e ime eshte vete e treta moter,per kah mosha vjen me rradhe e dyta,kurse kjo qe po rrefej per te e madhja,dy vjet diference kurse me e re se une 3 vjet.Motra e vogel e martuar per nje boshnjak ne Novi Pazar.
Ishte dite vere e dielle,bagjanaku i im ne Novi Pazar me thiri me telefon,nji dite perpara,dhe me tha:eja se kahere nuk ke qene,e mar nji qengj dhe e shtrojm rakin e bejme sefa.I them gruas se te shkojme,por ajo e ekishte planifiku te shkonte te ema sepse kishin me pregadit bakllave.Ok i them,une do shkoj neser dhe me siguri se do te buj pasi qe kur konsumoj alkohol nuk voziti.
Pasi qe mbiva atje,per habin time, aty ishte eshe balldeska (kunata)ime ne te cilen isha ber merak per ta qir.Nejse,ne mbremje,baxhanaku kishte pregatit te gjitha per pije.Banesa ishte nji dhomshe (dhoma e dites dhe dhoma e fjetjes).Pasi qe u shtrua egjitha per te mezit u ulem rreth tavolines dhe renditje ishte ashtu si duhet:i zoti shtepis,gruaja e tij,Une dhe Balldeska qe une isha merakos ne te.Filluam te pijme dhe te bejme muhabete te ndryshme.Pas disa kohesh u qeflejisem dhe biseda kaloj ne vica te nxehte.Baxhanaku im (boshnjak)eshte merakli i madh per raki por edhe gruaja e tij pin gati si ai.Une me kete Balldesken tjeter me nga pak.Ne ora 1 pas mesnate,erdhi koha per me flejt.Problem ishte se ku do te flej Une e ku Balldeska.Baxhanaku me guan e Tij thuajse ishin te dehur dhe na than:benjani ashtu si dini se na shkuam me flejt dhe shkuan ne dhomen e fjetjes,kurse Ne mbetem ne dhome te dite.Aty ishte nji kauq (tresh) dhe nji batanije dhe vetem nji jastek.Rakia e kishte ber te veten,ishim qeflejis dhe vendosem ta shtrijm kauqin e te biejm ne te.Une me kemishe dhe pantalone ajo me fustan.Vendosem qe ti hjekim ato dhe tani une isha ne brek dhe maice ajo njejt me brek dhe maice.Posa u lirova nga kemisha dhe pantallonat,kari filloj ta ngrit koken sepse pa diqka qe kahere ia kishte vu syrin.Kunata vrejti se diqka pozihet dhe me dha nji buzqeshje te lehte.E fikem driten dhe ram ne kauq,nga jashte bente pake drite nga dritat e rruges.Tani karri ishte ngritur aq shume sa qe kisha frike se do te derdhem.Me flejt shans nuk kisha dhe nje nji moment,ne befasin time,Balldeska (Kunata) edhe pse ishte e kethyer me shpinde levizi lehte nga une dhe mi mbeshteti bythet mu te karri im i ngritur dhe kinse po flej leshoj nji ofsham.Une as nji as dy perthekova me doren e djathte (ashtu ishim vendos),por dora ia preku cicat mbi brus.Ajo nuk veproj,leshova doren pak me posht ne bel,ajo edhe pak e shtyu bythen ne drejtim timin dhe karri veq se nuk shperthej.E kuptova se ajo e kuptoj qellimin tim.Edhe une fillova ta levize trupin tim ne ate menyre sikurse po e qij pas.Doren ia futa perfundi maices dhe ngadal duke e ledhatur ia futa nen brus (gjyksore),cicat me te vertete i kishte te forta,jo shume te mdhaja,atehere vrejta se po i pelqente.Pase pak u kethye me fytyre nga une dhe me tha:allahile edhe ti ke mendu sikurse une qe nji dite do te ndodhe kjo?Une iu pergjigja se kahere kame mendu dhe kame ba plane se si me te qi.Mire tha,edhe une ta kame vu syrin kahere,por te lutem ta mbajm sekrete kete.Ia pohova dhe filluam te puthemi,dinte te puthte ne menyre te shkelqyer,ma futi doren nen brek,e kapi karrin dhe me shushuritke ne vesh se si do te qihet per merak,se do te ma thithte karrin se ka deshire qe ti lepihet pidhi dhe ti futet gjuha thel ne pidh.Te gjitha keto aq shume me eksituan sa qe i erdhi koha karrit te shparez.I propozova qe te ia futi ne pidh se mbarova,jo tha dua te kenaqem ashtu si deshiroj une.Por nuk mund te duroj i thash,nuk ka problem tha,ma derdhe ne goje dhe pastaj vazhdojm.U pajtova dhe ajo zbriti te karri im dhe me dy poteza dy levizje ne gojen e saj dhe karri im nga gezimi i madh iu shpraze ne goje dhe per habin time e perbiu spermen.
Ne dhomen e fjetjes Baxhanaku me gruan e tij flijshin 120 ne ore.Dera ishte e mbyllkur e kerhama e tyre u ndijke te ne,na siguronte se jane ne gjum te forte.
Pasi qe karri u qetsua pas derdhjes e pyeta:ti spermen e perbive?Nuk e praktikoj tha,por momenti eshte qe ta bej kete sepse kete nate do ia kushtoj vetes time dhe Ty.Pas derdhjes,karri pak sa u zbut,por truri mori prap komanden dhe karri im i cili do te kenaqen me ngrohtesin e pidhit do te vij ne gjendjen e me parshme.
Prap filluam te putheshim,ngadal ia hjeka maicen,brusin dhe breket.Ajo ne te njejten menyre veproi,ngadal ma hoqi maicen dhe breket.Me te vertete kishte nji trup te bukur edhe pse eshte 49 vjeqare.Pidhin e kishte depiluar,cicat shume te bukura.Filluam te ledhatohemi dhe karri erdhi ne gjendje erekcioni.I prpozova pozen 69,une ia lpiva pidhin ajo mua ma thithte karrin.Deshira e saj e flaket ishte ti futet gjuha sa me fell ne pidh,une kete nuk e kame problemsepse edhe me gruan time e bej.Nje qe me pelqente eshte se dinte me e thith karrin.Me von ia futa gishtin e mesem ne pidhe dhe ne te njejten kohe ia lepijsha pidhin,klitorisin ndersa me gisht ia gjete piken “G”.Kur ia kame preke kete pike,gati sa nuk i ra te fiket.Ate se kishte perjetu kur sepse as vet nuk kshte dite per kete.
Me vone i propozova qe ta ia fus gishtin ne byth,por nuk pranoj sepse nuk eshte vendi ketu.Pranova ashtu si me tha dhe vendosem qe te qihemi.U kethyem ftyre per ftyre dhe me iniciativen e saj ia futa karrin ngadal ne at pidhe te rruar per bukuri,me kujdes qe mos te bejme zhuremse ishte frika mos po ndegjohemi nga ata te dhomes tjeter.Pasi qe isha derdh me heret,isha me i qendrushem dhe prita momentin e derdhjes time kur ajo te eshte a gatshme.Pas disa momenteve me peshperiti ne vesh dhe me tha se eshte ne kulminacion dhe ka deshir qe se bashku te derdhemi.I bam disa levizje dhe ne te njejtin moment u derdhem dhe at pa e nxjer karrin iu shpraza mbrenda ne pidh.I thash se mos eshte rrezik te jete shtatezen,jo tha se i mar rregullisht tabletat.Me ne fund e thyem akullin.E bam nji qimje te mire.Endra na u realizu.Ne mengjes ne u zgjuam me heret edhe pse pothuajse pa gjume,qe te mos dyshohet,rregulluam kauqin dhe iu thame se mire kemi fjetur.Njeni ne nji ane te kauqit dhe tjeteri ne anen tjeter.Balldeska tjeter (Gruaja e Baxhanakut)kerkoj falje qe nuk ka mundur me mire te na rahatoj (une me veti mendojsha:shuje se shume mire na ke rahatu).
Kjo ka qene nji avanture e mire per mua dhe qisen time.
Balldesken me e qi nuk eshte incest.Nese eshte deshira e dyanshme nuk ka asgje te keqe.
Kemi pas edhe dy here te qira derisa nuk eshte martuar per nji njeri te cilit i ka vdekur gruaja dhe me te edhe ka mar fund avantura e jane.

Incoming search terms:

Mikele

Mikele

Ne jeten time kam pas aq shume femra saqe as emrat su mbaj mend..por po ju tregoi historin me nje grua te martuar.ajo ishte nga fr,burrin e kishte ne gr dhe kishte 2femi.cun e goc.ate ma prezantoi nje kushuriri im,pasi ai kishte motren e saj dashnore.ne takimin ton te par ne po flisnim.pasi kushua e motra e sai dolen nga dhoma un e kapa te dora e i thash mos me rri aq larg..fillova ti bej kompimente,je e bukur etj.e fillova ta puth ne buz..ajo kishte veshur nje pal strece.duke e puthur un ja cova doren time te pidhi i saj qe kishte 2muaj qe sqihej..po i ferkoja klitorin e ja fusja gishtin brenda..ajo spo duronte dot me..me tha te lutem jo sot se ne tani u njohem.ne dark pastaj folem ne tel.ajo me ftoi te shpia e vet qe te via te nesermen.e ashtu bera.sa hyra brenda ja cova doren te pidhi e fillova ta puth e lepi ne te gjith trupin..ajo si e cemendur me uli pantadhonat e ma mori karin tim 22cm ne goj..oh zot ishte e papar me goj.pas nja 10min un zdurova dot me dhe e kapa ne krah e cova te krevati..ja lepiva pidhin me gjuh dhe i fusja dy gishta ne pidh..ajo po berrtiste si e cemendur..pastaj me tha te lutem me qi fort se me pelqen ai kari jot i stermadh..ja futa karin e fillova ta qija fort fort.pasi u prisha ja holla spermen ne pidhin e saj..por kur fillova ta qi per her te 2 asaj po i binte te fiket..ndrrova shume pozicione..por puna eshte se un per her te dyt dua 2or te prishem.dhe me besoni apo jo un me te ndejta 3muaj dhe ajo arriti vetem 3her te me prishte 2her.nje her e qiva aq fort sa qe i ra te fiket.dhe cdo femer qe kam pasur e kan te veshtir te me harroin sepse jam perfekt.nga cdo gje..po zbesuat.ky eshte nr provojeni..069jp.wtw.

Incoming search terms:

Penisi nuk është në gjëndje për të bërë seks

Pyetje:
Përshëndetje doktor, jam një djalë18 vjec dhe sot do të kryeja marrëdhënie për herë të parë … kam pasur shumë herë raste që jam shtrirë me një femër në krevat …sot po përkëdheleshim po masturboja vaginën e saj dhe ajo penisin tim ,… disa ditë më parë do të bëja prapë seks dhe isha në gjendje të mirë kur afrova penisin tim afër vaginës së saj, penisi nuk ishte fort në gjendje për të kryer seks dhe filloi të ulej nuk më ka ndodh ndonjëherë të më ulet direkt dhe pse e kisha për herë të parë qe kryeja marrëdhënie …jam shumë i shqetësuar për këtë gjëndje do më ndodh përgjithmonë apo është thjesht e përkohshme ….jam shumë i shqetësuar …ju lutem më ktheni përgjigje.

Përgjigje:
Mos u shqetëso. Kjo që të ndodhi ty, u ka ndodhur të gjithëve. Cdo djalë ka provuar, ndonjëherë, të dalë bllof.
Rëndësi ka që në shumicën e herëve të jesh i fortë dhe dashnor i pasionuar. Merreni punën ngadalë. Mos u nxitoni. Edhe kur të ndodh kështu sic e përshkruan, kjo nuk është fundi i botës. Vazhdo ta eksitosh dhe kënaqesh vajzën tënde me mënyra të tjera. Përdor buzët, gjuhën, gishtat….gjithcka që mund të përdoret për ta cuar edhe vajzën në orgasmë. Nuk bëjnë mirë
ata djem që kur e kanë barutin të lagur, mërziten e dëshpërohen dhe e lënë dashnoren të befasuar. Vazhdoni të dy të përkëdheleni dhe ta rritni eksitimin e vajzës deri në orgasmë. Natyra është treguar bujare. Na ka dhënë shumë mundësi.

Incoming search terms:

Arianiti ne Ulqin

Pushimin veror 2001 vendosa te shkoj ne Ulqin,sepse ne vendet evropiane dhe aziatike,kisha qen disa her,kurse shoket dhe te afermit me tregonin per netet e bukura te ulqinit,dhe ne gusht te vitit 2001 vendosa te shkoj ne Ulqin,mbasi shkova atje u vendosa ne nje motel te vogel qe ishte afer plazhes,ishte i vogel por i bukur komod,dhe

ky pushim me pelqente,dhe ishte me specifik se pushimet tjera sepse kontaktoja me shum shqiptar-e,nje nate dola te ndegjoj muzik shqip ne nje restaurant aty afer,afer tavolines sime,qendronte nje femer e re e bukur shum sexy,kishte nje trup te njom, qe syt nuk mundesha ti hjek,nga ajo ishte rreth 22 ose 23 vjteve,qendronte vetm ne tavoline dhe shpesh shikonte oren,tregonte se po pret ndonje,ishte veshtire te largoja vemendjen nga ajo,sepse edhe veshja e saj e ngusht dhe e tejdukshme,me bente edhe me te veshtire qendrimin tim ,,,,papritmas ia mberrini nje mashkull, qe po shkonte ne drejtim te saj,(mendova se dashnor ose burr)por perseri thoja me vete se ai nuk e meriton ate…. Ketij pidhi i Continue reading…

Incoming search terms: